پوچتینو: احترام زیادی برای پرز قائلم؛ زیر نظر کاماچو با روح و فلسفه رئال مادرید خو گرفتم

منبع: طرفداری

21

1398/3/8

20:22


پوچتینو: احترام زیادی برای پرز قائلم؛ زیر نظر کاماچو با روح و فلسفه رئال مادرید خو گرفتم

سرمربی آرژانتینی تاتنهام احساس می کند تعداد زیادی از مردم اسپانیا در فینال مادرید، طرفدار او و تاتنهام خواهند بود.

طرفداری - مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی تاتنهام، عنوان کرد که احترام زیادی برای باشگاه رئال مادرید و فلورنتینو پرز قائل است. مرد آرژانتینی نیمکت تاتنهام، هفته گذشته در گفت و گویی مدعی شده بود که رئیس باشگاه رئال مادرید، درخواست تاتنهام برای استراحت در خوابگاه کمپ والدیباس را رد کرده است. پس از آن، رئال مادرید در بیانیه ای چنین ادعایی را بی پایه و اساس خواند و عنوان کرد که چنین درخواستی به دست باشگاه، نرسیده است.

به گزارش Football-Espana، پوچتینو که روز شنبه (1 ژوئن مصادف با 11 خرداد) در فینال لیگ قهرمانان اروپا، درورزشگاه واندا متروپولیتانو به مصاف لیورپول خواهد رفت، در مورد سوتفاهم ایجاد شده با پرز، گفت:

خوشحالم که فلورنتینو (پرز) بلاخره صحبت های مرا متوجه شد. او رئیسی بی نظیر است که دوره جدیدی را در تاریخ باشگاه آغاز کرده است و من هرگز قصد بی احترامی و اذیت کردن او را نداشتم چرا که علاقه زیادی به رئال مادرید و شخص پرز دارم.

سرمربی تاتنهام در ادامه گفت:

خوزه آنتونیو کاماچو (سرمربی سابق رئال مادرید) کسی بود که در سال 1994 مرا به اسپانیول آورد و روح و فلسفه رئال مادرید را به من انتقال داد و من با این ها خو گرفتم.

پوچتینو در خصوص فینال مادرید گفت:

احساس می کنم که تعداد زیادی از مردم اسپانیا در فلینال مادرید طرفدار من و تاتنهام باشند. زمانی با اسپانیول، جشن صعود به لیگ اروپا را گرفتیم و فینال مادرید نیز، می تواند ادامه آن جشن باشد. طرفداران اسپانیول در ورزشگاه حاضر خواهند بود و من حضور آن ها را احساس می کنم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو