تاریخ انتشار به‌روزرسانی ۲٫۰ بازی Super Mario Maker 2 مشخص شد

منبع: گیم فا

15

1398/9/11

20:35


تاریخ انتشار به‌روزرسانی ۲٫۰ بازی Super Mario Maker 2 مشخص شد

شرکت نینتندو امروز از عرضه‌ی یک به‌روزرسانی دیگر برای بازی Super Mario Maker 2 خبر داد که امکانات جالبی را به بازی اضافه می‌کند. همچنین تریلری از این به‌روزرسانی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Super Mario Maker 2 از سری عناوین جذاب به سبک پلتفرمر است که اواسط امسال به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد و توجه بازی‌بازان زیادی را به خود جلب کرد. شما در این بازی باید از موانع متنوع عبور کرده و دشمنان خود را شکست دهید. همچنین امکان ساخت مراحل برای شما فراهم شده است تا ساعت‌ها سرگرم شوید. چندی پیش به‌روزرسانی ۱٫۱٫۰ این بازی در دسترس قرار گرفت که جزئیات بیشتر را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

شرکت نینتندو امروز اعلام کرد که به‌روزرسانی ۲٫۰ بازی Super Mario Maker 2 در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ (۵ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی) در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. از مهم‌ترین ویژگی‌های این به‌روزرسانی می‌توان به حالتی به نام Ninji Speedruns اشاره کرد که در آن باید با سایر بازی‌بازان از سراسر جهان به رقابت پرداخته و ماموریت خود را در مدت زمان کمتر نسبت به دیگران به پایان برسانید. همچنین تجهیزاتی مانند Spike، Pokey، Frozen Coin، P Block، Dash Block و Master Sword به بازی اضافه خواهد شد. در پایان می‌توانید تریلری از این به‌روزرسانی را تماشا و دریافت کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

مطالب مشابه