لزوم استفاده کالدرون از دستیاران جوان (عکس)

منبع: ورزش 3

12

1398/9/11

23:33


سرمربی پرسپولیس کمتر از کمک‌های جوان خود بهره می‌برد که به نظر می‌رسد نیاز به تغییر این نگرش دارد.

به گزارش "ورزش سه"، با وجود اینکه پرسپولیس هم‌اکنون در رده چهارم جدول قرار گرفته و تنها ۴ امتیاز با سپاهان صدرنشین فاصله دارد، اما این تیم کیفیت فنی گذشته‌اش را به نمایش نمی‌گذارد و اُفت محسوسی داشته که همین امر موجب شد تا در دیدار با نفت مسجدسلیمان نیز نتواند عملکرد خوبی ارائه کند و در نهایت بازنده شود.

 

گابریل کالدرون با کمتر استفاده کردن از نفراتی مثل بشار رسن، امید عالیشاه و... و ترکیبی که در بازی‌ها می‌چیند و برای مثال محمد نادری را در پست وینگر چپ استفاده می‌کند، مورد انتقاد برخی کارشناسان قرار گرفته، اما همچنان تغییر زیادی در سیستم تیمش به وجود نمی‌آورد.

در چنین شرایطی به نظر می‌رسد او باید بیشتر از نظر دستیاران جوان اسپانیایی- ایرانی خود از جمله خواکین، اینیگو والنسیا مربی بدنساز و مهرداد خانبان، آنالیزور تیم استفاده کند تا بتواند تغییر نحوه بازی و نگرش  بهتری در ترکیب پرسپولیس به وجود آورد.

 

لزوم استفاده کالدرون از دستیاران جوان (عکس)

 

لزوم استفاده کالدرون از دستیاران جوان (عکس)

 

در بیشتر تصاویری که در تمرینات پرسپولیس شاهد هستیم، اینیگو والنسیا بیشتر با بازیکنان مصدوم کار می‌کند تا اینکه در کنار کالدرون دیده شود و مهرداد خانبان نیز در گوشه‌ای حضور دارد و تنها نظاره‌گر است. به نظر می‌رسد بهره بردن بیشتر از نظرات و تفکرات دستیاران جوان بتواند کمک بیشتری به کالدرون بکند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو