علی کریمی هافبکی که استراماچونی دوست دارد

منبع: ورزش 3

20

1398/9/11

21:08


هافبک ملی پوش استقلال امروز با شرکت در تمرینات خودش را برای دیدار بعدی این تیم مقابل پدیده آماده می کرد.

 به "گزارش ورزش سه"، بر خلاف هفته های ابتدایی، این روزها حتی با دیدن عکس های تمرینات استقلال می توانیم فضای خوب حاکم در تمرینات این تیم را احساس کنیم.


یکی از خوب های استقلال دراین فصل بدون شک علی کریمی هافبک ملی پوش این تیم است که بازی به بازی می توان شاهد رشد و کیفیت بالای این بازیکن درترکیب استقلال باشیم و به نظر می رسد استراماچونی درهمین مدت نسبتا کوتاه تاثیر زیادی روی فوتبال او گذاشته است.

 

علی کریمی حالا با وجود بازی خوب و دوندگی مسعود ریگی می تواند با خیال راحت تری در حمله ها شرکت کند و سه گل حساس او در این فصل ناشی از همین حضور بیشتر او در حمله ها ی استقلال است.
بازیکن سابق سپاهان که فوتبالش در این باشگاه شکل گرفت، یکی از بهترین بازی های خودش را برای استقلال در مقابل تیم سابقش انجام داد و حالا به دنبال این است تا شایستگی های خودش را در تیم ملی ایران هم نشان دهد.

 

علی کریمی هافبکی که استراماچونی دوست دارد

 

علی کریمی هافبکی که استراماچونی دوست دارد

 

علی کریمی هافبکی که استراماچونی دوست دارد

 

قطعا او به خوبی می داند که در بازی بعدی برابر خط هافبک پدیده اکبر صادقی، سعید صادقی، اکبر نبی زاده روز بسیار سختی را در پیش رو خواهد داشت و سه امتیاز این بازی می تواند استقلال را به قهرمانی در نیم فصل امیداور کند اتفاقی که شاید هیچ کس در هفته های اول لیگ تصورش را هم نمی کرد.

مطالب مشابه