کاسانو: بین ساری و رونالدو مشکلی وجود دارد؛ بوفون باید دروازه بان اول یوونتوس باشد

منبع: طرفداری

26

1398/9/12

00:02


کاسانو: بین ساری و رونالدو مشکلی وجود دارد؛ بوفون باید دروازه بان اول یوونتوس باشد

ملی پوش سابق آتزوری معتقد است که در تورین تنش بین ساری و رونالدو در حال شکل گیری است.

طرفداری- آنتونیو کاسانو ادعا کرده است که کریستیانو رونالدو و مائوریتزیو ساری با یک مشکل بزرگ در روابط شان مواجه شده اند، کاسانو معتقد است که فوق ستاره پرتغالی یوونتوس از تصمیمات ساری عصبانی است.

به گزارش سایت Goal، از تصمیماتی که احتمال می رود باعث عصبانیت رونالدو شده باشد تعویض شدن او برابر میلان است. البته که ساری این تصمیم را با ادعای مصدومیت زانوی رونالدو توجیه کرد، مصدومیتی که باعث شد تا او دیدار با آتلانتا را از دست بدهد ولی در نهایت از او در برابر اتلتیکومادرید استفاده شد. رونالدو پس از آن 90 دقیقه برابر ساسولو در ترکیب یوونتوس قرار گرفت و تونست اولین گل خود از 30 اکتبر را به ثمر برساند.

در حالی که ساری گفته است که رونالدو باید یک "ریکاوری درخشان" داشته باشد از اردوی بیانکونری خبر می رسد که شکافی بین این سرمربی و بازیکن به وجود آمده است. آنتونیو کاسانو بازیکن سابق رئال مادرید و تیم ملی ایتالیا عقیده اش در این مورد را در مصاحبه با Tiki Taka بیان کرده است:

من فکر می کنم که رونالدو با ساری یک مشکل بزرگ دارد، همه چیز با دو تعویض پیاپی شروع شد که می تواند هر بازیکنی را عصبانی کند، به عقیده من بین آن ها مشکلی وجود دارد و یوونتوس توانسته  خوب آن را مدیریت کند.

به عقیده کاسانو موضوع رونالدو و ساری تنها مشکل یوونتوس نیست، او معتقد است که مدافع عنوان قهرمانی سری آ باید بوفون 41 ساله را جایگزین وویچک شزنی در درون دروازه کند، زیرا به نظر کاسانو بوفون هنوز هم دروازه بان بهتری است. بازیکن سابق رم در این مورد گفته است:

بوفون باید بازی کند، زیرا او همچنان قابلیت های بهتری نسبت به شزنی دارد، شزنی در آرسنال همیشه یک نیمکت نشین بود، چه زمانی که آلمونیا بود و چه زمانی که فابیانسکی در تیم حضور داشت. هرچند که او در رم او فصل خوبی را پشت سر گذاشت و حالا در یووه اولین دوران خود به عنوان دروازه بان نخست تیم را تجربه می کند. 

کاسانو در مورد صحنه گل تیم ساسولو هم گفت: 

در مورد گل ساسولو به نظرم قبل از اینکه جیجی اشتباه کند کسی که مرتکب اشتباه شد  باز هم ده لیخت بود.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو