تبلور هنر در نینتندو | مروری بر نقدها و نمرات بازی Ori and Blind Forest: Definitive Edition

منبع: گیم فا

16

1398/9/12

00:33


تبلور هنر در نینتندو | مروری بر نقدها و نمرات بازی Ori and Blind Forest: Definitive Edition

امروز به اتفاق یکدیگر مروری خواهیم داشت بر نمرات بازی Ori and Blind Forest: Definitive Edition از طرف منتقدین که البته بسیار مثبت بوده‌اند. به نظر می‌رسد که بازی Ori and Blind Forest: Definitive Edition همانند قبل، یک اثر هنری و یک بازی کامل است.

تعداد کمی از بازی‌های ویدئویی هستند که منتقدین بدون هیچ شک و تردیدی آنان را یک اثر هنری محسوب می‌کنند. با این حساب، بازی Ori and Blind Forest از ان دست عناوینی بود که چه منتقدین و چه بازی‌بازان آن را یک اثر هنری به تمام معنا می‌دانند. موسیقی بازی به صورت شگفت‌انگیزی عالی و احساسی از آب در آمده است. گیم‌پلی بازی تلفیقی از برترین عناصر سبک سکوبازی بوده و گرافیک بازی نیز یکی از برترین‌ طراحی‌های ممکن را دارد. تمامی این موارد باعث می‌شوند که شما را بازی Ori and Blind Forest را نه به عنوان یک بازی ویدئویی، بلکه به عنوان یک اثر هنری تجربه کنید. در ادامه مروری خواهیم داشت بر نقدها و نمرات نسخه‌ی Ori and Blind Forest: Definitive Edition که موفق شده در نظر منتقدین، بسیار خوش بدرخشد.

۱۰/۱۰ :Nintendo Insider

بازی Ori and Blind Forest: Definitive Edition یکی از برترین‌ عناوین موجود باری نینتندو سوییچ بوده و همه باید آن را تجربه کنند. این بازی عناصر موجود در سبک خودش را با چنان زیبایی به تصویر می‌کشد که عاشق آن می‌شوید. با موسیقی گوش‌نواز، گیم‌پلی درگیرکننده، داستانی احساسی و گرافیکی خیره‌کننده، بازی Ori and Blind Forest: Definitive Edition یک بازی لازم برای هر دارنده‌ی نینتندو سوییچ است.

۹/۱۰ :IGN Italia

بالاخره یکی از برترین بازی‌های این سبک نیز به نینتندو سوییچ آمده است. اگر شما تا به حال این بازی را تجربه نکرده‌اید، اکنون بهترین فرصت است که سفری پر از معنا و احساس را در کنار شخصیت اصلی دوست‌داشتنی تجربه کنید.

۹/۱۰ :GameSpew

بازی Ori and Blind Forest: Definitive Edition بی‌نقص نیست، ولی یک تجربه‌ی الزامی برای همگان است. مبارزات و بخش سکوبازی کمی ممکن است که مشکل‌ساز باشند ولی با استفاده‌ی درست از مکانیزم‌های بازی، می‌توانید به خوبی از این عنوان فوق‌العاده لذت ببرید.

۸٫۵/۱۰ :Easy Allies

با این که در چند سال اخیر بازی‌های محشری در این سبک مشاهده کرده‌ایم، ولی بازی Ori and Blind Forest: Definitive Edition به واسطه‌ی داستان احساسی زیبا، موسیقی گوش‌نواز و گیم‌پلی درگیرکننده، خود را از دیگر زقبایش جدا می‌کند. اگر تا به حال این بازی را تجربه نکرده‌اید، قبل از این که نسخه‌ی دوم بازی در سال بعد منتشر شود به سراغ آن بروید و مطمئن باشید که ضرر نخواهید کرد.

۸/۱۰ :Metro GameCentral

با داستان‌سرایی و جلوه‌های بصری بی‌نقص، شاید بتوان این‌طور بیان کرد که بازی Ori and Blind Forest: Definitive Edition چیز جدیدی را ارائه نمی‌دهد، ولی همان‌ مواردی که ارائه می‌دهد را به بهترین نحو نشان داده است.

بازی Ori and Blind Forest: Definitive Edition برنده‌ی جایزه‌ی سومین بازی برتر سال ۲۰۱۹ برای کنسول نینتندو سوییچ نیز شده است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو