نسخه‌ی غربی عنوان Persona 5 Royal ممکن است در اسفندماه عرضه شود

منبع: گیم فا

14

1398/9/12

00:49


نسخه‌ی غربی عنوان Persona 5 Royal ممکن است در اسفندماه عرضه شود

عنوان Persona 5 Royal بیش از یک ماه است که در کشور ژاپن به طور انحصاری برای کنسول PlayStation 4 منتشر شده و بازخوردهای بسیار مثبتی را نیز دریافت کرده است. پیشتر اینطور به نظر می‌رسید که به رسم همیشگی عناوین این سری، این عنوان نیز به این زودی‌ها در غرب منتشر نخواهد شد.

با این که تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی در کشورهای غربی اعلام نشده بود اما مطمئن بودیم که تاریخ تقریبی این عرضه، دور و بر بهار سال ۲۰۲۰ خواهد بود.

به تازگی با لیست شدن Persona 5 Royal در میان عناوین آینده‌ی  PlayStation Store در کشورهای اندونزی و تایوان، به نظر می‌رسد که تاریخ دقیق انتشار این عنوان ۲۰ فوریه ۲۰۲۰ (۱ اسفند ۹۸) خواهد بود. با توجه به این که شرکت Atlus هم حوالی چنین زمانی را برای انتشار نسخه‌ی غربی در نظر داشته می‌توان گمانه‌زنی کرد که نسخه‌ی آمریکایی این بازی نیز در همین تاریخ وارد بازار شود.

البته در نظر داشته باشید که هیچکدام از این تاریخ‌ها به طور کاملا رسمی تایید نشده‌اند. پیشتر شرکت Atlus اعلام کرده بود که ۳ دسامبر (فردا) یک رونمایی مرتبط با Persona 5 Royal خواهد داشت، باید صبر کرد و دید که آیا تاریخ انتشار رسمی نسخه‌های غربی این عنوان اعلام خواهد شد یا خیر.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو