سیمن: وضعیت دفاعی آرسنال شرم آور است؛ تیم مشکلات زیادی دارد که باید حل شود

منبع: طرفداری

17

1398/9/12

01:29


سیمن: وضعیت دفاعی آرسنال شرم آور است؛ تیم مشکلات زیادی دارد که باید حل شود

سنگربان افسانه ای توپچی ها، وضعیت این روزهای باشگاه سابقش را دردناک توصیف کرد. 

طرفداری - دیوید سیمن، سنگربان اسطوره آرسنال معتقد است که این تیم مشکلات زیادی دارد که باید حل شوند و در این میان عملکرد خط دفاعی توپچی ها در سالیان اخیر را شرم آور توصیف کرد. 

به گزارش Goal، اخراج اونای امری از آرسنال، فردی لیونبرگ سوئدی را به صورت موقت به نیمکت سرمربیگری توپچی ها رسانده است. توقف 2 بر 2 آرسنال در مقابل نوریچ سیتی اما، اولین تجربه لیونبرگ بر روی نیمکت باشگاه لندنی بود. سنگربان افسانه ای توپچی ها اما، در گفت و گو با Talksport، در خصوص وضعیت این روزهای آرسنال صحبت کرده است. سیمن گفت: 

وضعیت آرسنال دردآور است. وقتی ما آنجا بودیم برای کسب جام تلاش می کردیم و هدفمان تنها قرار گرفتن در جمع تاپ فور نبود. هوادارنمان می گفتند انتقال آرسنال به ورزشگاه امارات، باعث می شود به باشگاهی بهتر و بزرگ تر تبدیل شویم اما اوضاع آنطور که پیش بینی می شد، جلو نرفت. تیم مشکلات زیادی دارد که طبیعتا باید به دست سرمربی حل شود و از طرفی مشکلات زیادی نیز در باشگاه وجود دارد. ما مدت هاست که از نظر دفاعی وضعیت مناسبی نداریم و مایه افسوس است که هیچ فعالیتی در برطرف کردن این مشکل انجام نشده است. ما علاوه بر این که راحت گل می خوریم، موقعیت های زیادی را نیز تقدیم حریف می کنیم. وضعیت دفاعی آرسنال شرم آور است. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو