راجرز: انتقال به آرسنال؟ در لسترسیتی خوشحالم و نیازی نمی بینم که به جایی دیگر فکر کنم

منبع: طرفداری

23

1398/9/12

02:23


راجرز: انتقال به آرسنال؟ در لسترسیتی خوشحالم و نیازی نمی بینم که به جایی دیگر فکر کنم

سرمربی روباه ها تمامی گمانه زنی ها در مورد حضورش روی نیمکت توپچی ها را رد کرد.

طرفداری - اخراج اونای امری از آرسنال، گمانه زنی های زیادی را در خصوص آینده نیمکت سرمربیگری توپچی ها به وجود آورده است و گزینه های زیادی نیز در این راستا مطرح شده اند. یکی از این گزینه، برندان راجرز، سرمربی موفق لسترسیتی است. 

به گزارش Goal، صحبت های راجرز در مورد وجود بند فسخ در قرارداد همه مربیان، پس از پیروی 2 بر 1 لسترسیتی در مقابل اورتون از هفته چهاردهم لیگ برتر، گمانه زنی های حضور او در روی نیمکت آرسنال را افزایش داد. با این حال، سرمربی لستر در تازه ترین گفت و گویش عنوان کرده است که نیازی نمی بیند به تیم های دیگر فکر کند. راجرز 45 ساله اظهار داشت: 

من در لسترسیتی خوشحال هستم و نیازی نمی بینم که به جایی دیگر فکر کنم. چرا باید در این مقطع به فکر جدایی از لسترسیتی باشم؟ من در حال حاضر با گروهی از بازیکنان بااستعداد کار می کنم. من در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد بند فسخ موجود در قرارداد مربیان صحبت کردم. با این حال، همیشه گمانه زنی های در خصوص برخی از تیم ها وجود دارد. دوباره تکرار می کنم که من در لسترسیتی خوشحالم و می خواهم در اینجا به کارم ادامه دهم، حالا می توانید هر برداشتی که دوست دارید از حرف های من داشته باشید. 

راجرز در ادامه گفت: 

موضوع در خصوص داشتن رضایت و خوشحالی است و با دیدن پتانسیل رو به رشدی که در لسترسیتی داریم، احساس خوشحالی به من دست می دهد. بنابراین چه لزومی دارد که اینجا را ترک کنم؟ 

راجرز در ادامه تلاش کرد تا هرگونه تماس از جانب آرسنال با او برای قبول هدایت این تیم را رد کند. او اظهار داشت: 

طبیعی است که گزینه هایی برای هدایت آرسنال وجود داشته باشند و افراد مختلفی به نیمکت این تیم لینک شوند. اگر شما کارتان را به درستی انجام دهید، مردم تلاش می کنند که شما را از چیزهایی که از آن لذت می برید، دور کنند. اسامی مختلفی مطرح شده است اما ما در لسترسیتی در حال کلید زدن یک پروژه هستیم. رابطه قدرتمندی با اهالی اینجا و بازیکنانم دارم و فکر می کنم در ابتدای راهی هیجان انگیز قرار داریم. اگر هوادران آرسنال ایده اخراج اونای (امری) را مطرح کردند، مطمئنا گزینه ای جایگزین را نیز برای او در سر دارند. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو