جزییات جنایت در خانه فساد

منبع: رکنا

24

1398/9/12

00:16


به گزارش رکنا، شامگاه ششم آذر ماه سال ۹۶ وقوع درگیری خونین در خانه ای حوالی ورامین به پلیس اعلام شد.

مأموران وقتی به محل درگیری رفتند ، دریافتند پسر جوانی به نام محمود از ناحیه سینه و گردن مجروح شده و قبل از انتقال به بیمارستان جان سپرده است .

شاهدان می گفتند عامل جنایت پیمان نام دارد که پس از درگیری خونین به محل نامعلومی گریخته است .

پلیس به تحقیق پرداخت و دریافت محل جنایت پاتوق زنان و مردان معتاد بود واز مدت ها قبل به خانه فساد تبدیل شده بود

.تلاش برای ردیابی عامل جنایت آغاز شد تا اینکه چهل روز بعد پیمان ردیابی و بازداشت شد.

وی به قتل اعتراف کرد و ادعا کرد دوستش مهدی چاقو را به وی داده بود.

پیمان گفت: آن روز من و دوستم مهدی به خانه فساد رفته بودیم .ما آنجا مشروب خوردیم و مهدی به داخل یکی از اتاق ها رفت .من در حال صحبت کردن با محمود بودم که او گفت من قبلا پشت سر او حرف زده ام. یه او گفتم اشتباه می کند اما قبول نکرد .ما سر همین موضوع با هم درگیر شدیم و همان لحظه مهدی از اتاق بیرون آمد و چاقویی به دستم داد که با آن ضربه ای به گردن محمود زدم.

با اعتراف های پیمان مهدی نیز به اتهام معاونت در قتل بازداشت شد.

آنها دیروز در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستادند .

در ابتدای جلسه مادر قربانی در حالی که عکس فرزندش را در دست گرفته بود در جایگاه ویژه ایستاد و گفت : شوهرم سال ۹۳ به خاطر ابتلا به بیماری سرطان خون فوت شد و پسرم از من مراقبت می کرد .اما قاتل و دوستش بی‌رحمانه او را کشتند. من هنوز باور نمی کنم پسرم کشته شده باشد.به همین خاطر برای متهمان حکم قصاص می خواهم .

سپس پیمان در جایگاه ویژه ایستاد و گفت : من آن روز مشروب خورده بودم و مست بودم و چیزی از ماجرا به خاطر ندارم .وقتی دعوا میان من و محمود بالا گرفت چندین زن و مرد در آن دعوا شرکت داشتند و نمی‌دانم چه کسی با چاقو محمود را زده است .

مهدی نیز اتهام معاونت در قتل را منکر شد و گفت: من وقتی از اتاق بیرون آمدم که محمود چاقو خورده بود .من چاقو را به دست پیمان ندادم .

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو