دانلود Navicat Premium 15.0.3 + Essentials – نرم افزار مدیریت بانک اطلاعاتی

دانلود Navicat Premium 15.0.3 + Essentials – نرم افزار مدیریت بانک اطلاعاتی


منبع: دانلود ها

18

1398/9/12

01:20


دانلود Navicat Premium یک راه حل ایده آل برای مدیریت و کار با بانک های اطلاعاتی MySQL ،PostgreSQL و Oracle می باشد. نرم افزار Navicat دارای رابط گرافیکی ساده می باشد. همچنین توانایی هماهنگی با انواع بانک های اطلاعاتی رایج را هم دارا بوده و می تواند خیال شما کاربران را در زمینه مدیریت بانک های اطلاعاتی به صورت حرفه ای راحت کند. نرم افزار Navicat Premium به شما اجازه می دهد به سازماندهی و تبادل داده ها در بانک های اطلاعاتی پرداخته و از ایمن بودن انجام این فرایند ها آسوده خاطر باشید.

Navicat Premium یک ابزار توسعه پایگاه داده است که به شما این امکان را می دهد تا هم زمان به پایگاه داده های MySQL ،MariaDB ،SQL Server ،Oracle ،PostgreSQL و SQLite از یک برنامه واحد متصل شوید. همچنین این نرم افزار با پایگاه داده های مثل آمازون RDS ،Amazon Aurora ،Redshift آمازون، SQL Azure ،Oracle Cloud و Google Cloud سازگار می باشد. با استفاده از Navicat Premium می توانید به سرور های محلی و یا ریموت اتصال برقرار کنید و عملیات هایی نظیر توابع ورودی (‌Import) و خروجی (Export) داده ها را به خوبی بک آپ بگیرید. همچنین Navicat Premium از تکمیل کد، فرم مشخصات و سرویس های هشدار از طریق ایمیل، و غیره پشتیبانی می کند.

دانلود-Navicat-Premium

Navicat-Premium-اسکرین-شات

 

Navicat-Premium-اسکرین-شات

 

Navicat-Premium-اسکرین-شات

info

Navicat Premium is a database development tool that allows you to simultaneously connect to MySQL, MariaDB, SQL Server, Oracle, PostgreSQL, and SQLite databases from a single application. Compatible with cloud databases like Amazon RDS, Amazon Aurora, Amazon Redshift, SQL Azure, Oracle Cloud and Google Cloud. You can quickly and easily build, manage and maintain your databases.

سیستم مورد نیاز

Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Server 2008, Server 2012, Server 2016

راهنمای نصب

1- بعد از نصب، فایل Patch.exe را در محل نصب کپی نمایید آنرا اجرا کرده و patch را بزنید. (فایل keygen.exe را باز نگه دارید.)

2- حال نرم افزار را اجرا کرده و Registration را بزنید.

3- حال در فایل keygen.exe گزینه Generate را که راستا Serial Keygen می باشد را بزنید.

4- سریال به طور خودکار در کادر های خالی نرم افزار قرار می گیرد، حال Activate را بزنید، سپس Manual Activation را بزنید.

5- سریال موجود در قسمت Request Code را کپی نمایید و در قسمت Request Code فایل keygen.exe کپی نمایید.

6- حال Generate قسمت Activation Code را بزنید. سریال به طور خودکار در کادر های خالی Activation Code نرم افزار قرار می گیرد.

7- حال Activate را بزنید تا نرم افزار فعال سازی شود.

8- نرم افزار را در فایروال قرار دهید و از آپدیت کردن نرم افزار خودداری کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو