دانلود Paragon Hard Disk Manager 17 Advanced 17.10.4 – مدیریت هارد دیسک

دانلود Paragon Hard Disk Manager 17 Advanced 17.10.4 – مدیریت هارد دیسک


منبع: دانلود ها

24

1398/9/12

02:51


Paragon Hard Disk Manager ابزار قدرتمند و پیشرفته به منظور مدیریت داده های مختلف در ویندوز می باشد که با ارائه امکانات پیشرفته با امکانات بسیار امکان بهینه سازی هارد دیسک و همچنین مدیریت پارتیشن های آن را فراهم می آورد. امکان پاکسازی داده های زاید و همچنین حفظ امنیت هارد از بخش های این برنامه می باشد. این برنامه می توانید براحتی از پارتیشن های شما پشتیبان تهیه کرده و در مواقع نیاز آنها را بازیابی نماید. نرم افزار Paragon Hard Disk Manager نرم افزار مفیدی میباشد که کلیه امکانات لازم جهت مدیریت بسیار حرفه ای هارد شما را دارا میباشد. تمام ابزارهای لازم که شما برای مدیریت و پشتیبانی هاردتان نیاز دارید در این نرم افزار پشرفته قرار دارد.

دانلود Paragon Hard Disk Manager به شما امکان پارتیشن بندی پیشرفته بدون از دست دادن داده، بازیابی منظم سیستم و داده، رفع هرگونه مشکل بوت سیستم، مدیریت و تعویض بین چند سیستم عامل، قرار دادن درایو جدید در سرویس، تنظیم محیط بوت دوتائی مطمئن، اجرای بی عیب سیستم عامل چند گانه در کامپیوتر های مشابه، کپی هارد قدیمی و ایجاد هارد جدید و پشتیبان گیری منظم و مدیریت اتوماتیک آنها را می دهد. این پکیج انعطاف پذیر بوده و محدوده وسیعی از نرم افزار و سخت افزار را پشتیبانی می کند.

دانلود-نرم-افزار-Hard-Disk-Manager

قابلیت های کلیدی دانلود Paragon Hard Disk Manager:

  • پشتیبان گیری از سیستم و دیتا
  • قابلیت بازیابی داده ها
  • پارتیشن بندی و بهینه سازی هارد دیسک
  • قابلیت انتقال و مجازی سازی
  • قابلیت پاکسازی همیشگی داده ها
  • پشتیبانی از بیت لاکر

اسکرین-شات-Paragon-Hard-Disk-Manager

 

اسکرین-شات-Paragon-Hard-Disk-Manager

 

اسکرین-شات-Paragon-Hard-Disk-Manager

info

Hard Disk Manager 15 Premium combines all of Paragon’s technologies and expertise in storage lifecycle management, data protection and sanitization within stand-alone physical and virtual Windows environments. It offers flexible Technician Licensing options for professionals managing mid-size groups of co-located servers.

سیستم مورد نیاز

– Windows 10 (Including Windows 10 Creators Update)
– Windows 8.1
– Windows 8
– Windows 7
– Windows Vista
– Windows XP SP3
– Windows Server 2012 R1
– Windows Server 2012 R2
– Windows 2011 Small Business Server
– Windows Server 2008 Family
– Windows Server 2003 Family
– Windows 2000 Professional
– Windows 2000 Server Family

راهنمای نصب

توضیحات نصب نسخه نصبی:

نسخه نصبی به صورت از پیش فعال شده می باشد. ذکر چند نکته حائز اهمیت است:

1) پس از اتمام نصب، حتما باید تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید. چرا که لایسنس کرک شده ی شما از کار نیافتد و غیرفعال نشود.

2) قبل از نصب، اگر نسخه ی قدیمی این نرم افزار بر روی سیستم شما وجود دارد، حتما آن را به صورت کامل Uninstall کنید. استفاده از نرم افزار IOBit Uninstaller Pro برای حذف نسخه های پیشین توسط وبسایت دانلودها پیشنهاد می شود.

3) در صورت اکتیو نشدن خودکار نرم افزار، می توانید با اجرای UIM.msi نرم افزار را اکتیو کنید. دقت کنید که محل نصب این فایل، دقیقا باید پوشه ی نصب نرم افزار شما باشد.

———————-

توضیحات نصب نسخه بوتیبل:

فایل ISO بدست آمده را توسط نرم افزارهایی مانند RUFUS بر روی فلش خود بوتیبل کنید یا بر روسی CD توسط نرم افزارهایی مثل Free ISO Burner رایت نمایید. دستگاه مربوطه را بوت نمایید و از نرم افزار استفاده نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com

مطالب مشابه