ویلموتس: اقدام به فسخ قانونی کرده‌ام، همین!

منبع: ورزش 3

33

1398/9/14

02:33


بنابر آن چه که مارک ویلموتس دقایقی پیش در توییتر خود منتشر کرده، این مربی قرارداد خود با فدراسیون فوتبال را یک طرفه فسخ کرده است.

ویلموتس: اقدام به فسخ قانونی کرده‌ام، همین!

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که برخی از رسانه ها امروز بعد از ظهر از توافق قطعی فدراسیون فوتبال ایران با ویلموتس برای جدایی خبر داده اند، این مربی رسیدن به این نقطه مشترک را تکذیب کرده اما آنطور که از صحبت های وی برمی‌آید، مذاکرات برای یافتن راه حل دوستانه برای جدایی ادامه دارد.

 

ویلموتس در این دو توییت چنین نوشته است:

«برخلاف اطلاعاتی که ظاهراً در مطبوعات ایران منتشر شده است، هیچ توافقنامه‌ی دوستانه‌ای بین فدراسیون فوتبال ایران و من و کادرفنی من حاصل نشده است. ما در حال مذاکره برای یافتن راه‌حلی مسالمت‌آمیز هستیم.

به دنبال عدم رعایت تعهدات قراردادی توسط فدراسیون فوتبال ایران و به دنبال فسخ قرارداد از جانب من که کاملا نیز موجه و قانونی است، پرونده موجود در اختیار وکلای من است. من به شخصه هیچ توضیح بیشتری در این مورد نخواهم داشت».

 

نکته جالب استفاده ویلموتس از زبان فرانسه در صفحه توییتر اوست. زبانی که اغلب علاقه مندان فوتبال در ایران به آن آشنا نیستند و اغلب باید آن را با ابزارهای اینترنتی به انگلیسی برگردانده و سپس متن را ترجمه کنند.

 

مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ایران بعد از مراسم بهترین های آسیا از هنگ کنگ به ترکیه و شاید کشوری ثالث رفته تا در آن جا توافقات لازم را برای جدایی مارک ویلموتس، با این مربی به عمل بیاورد. بنابر آنچه که ویلموتس در این توییت ها اعلام کرده است، تاج کار راحتی هم ندارد چرا که ویلموتس معتقد است تعهدات نسبت به او رعایت نشده و او دست بالا را در این توافق نامه در اختیار خواهد داشت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو