کارلتون کول: تامی آبراهام می تواند طلسم بازیکنان شماره 9 چلسی را به دست فراموشی بسپارد

منبع: طرفداری

28

1398/9/16

03:04


کارلتون کول: تامی آبراهام می تواند طلسم بازیکنان شماره 9 چلسی را به دست فراموشی بسپارد

مهاجم سابق آبی های لندن معتقد است تامی آبراهام جوان، اعتماد به نفس لازم برای رسیدن به موفقیت را دارد.

طرفداری - کارلتون کول، مهاجم سابق چلسی و وست هم، به تحسین از عملکرد تامی آبراهام پرداخت و عنوان کرد که این مهاجم جوان می تواند طلسم بازیکنان شماره 9 چلسی را بشکند.

به گزارش Goal، آبراهام جوان، در این فصل یکی از مهره های تاثیرگذار چلسی لمپارد بوده و موفق شده است که در 14 بازی برای این تیم، 11 گل به ثمر برساند و تنها جیمی واردی، مهاجم لسترسیتی، آمار بهتری نسبت به او در این فصل از رقابت های لیگ برتر به ثبت رسانده است. آبراهام در چلسی، شماره 9 را بر تن می کند، شماره ای که بسیاری از مهاجمان طراز اول از جمله رادامل فالکائو، گونزالو هیگواین و آلوارو موراتا که در سال های گذشته به چلسی منتقل شدند بر تن کردند اما نتوانستند عملکرد خوبی از خود نشان دهند. شماره 9 چلسی اما، بر تن آبراهام جوان سنگینی نکرده است و عملکرد این مهاجم در این فصل، تحسین بسیاری از فوتبالدوستان را برانگیخته است و کارلتون کول نیز از این قاعده مستثنی نیست. مهاجم سابق آبی های لندن در گفت و گویی اظهار داشت:

تامی (آبراهام) اعتماد به نفس لازم برای رسیدن به موفقیت را دارد. در سال های اخیر، طلسمی در خصوص بازیکنان شماره 9 چلسی وجود داشته است و او می خواست این شماره را بر تن کند تا به همه نشان دهد که اعتماد به نفس لازم برای حضور در تیم و انجام درست کارش را برخوردار است. تامی اکنون با دروگبا و جیمی فلوید هاسلبنک قابل مقایسه نیست چرا که این اسامی در دوران خود فوق العاده بودند. هاسلبنک دوران خودش را در چلسی داشت و خود را در آنجا به عنوان یک گلزن سطح بالا مطرح کرد. طبیعتا دروگبا نیز در هر سطحی تا فینال لیگ قهرمانان اروپا، برای چلسی عملکرد درخشانی داشت. آبراهام با شماره 9 هایی که چلسی تا به حال در اختیار داشته، متفاوت است. او از نظر من یک شماره 9 خالص نیست و می تواند در پست شماره 10 بازی کند. این ویژگی خوب آبراهام است. با این حال، او در پست شماره 9 به کار گرفته می شود و وظیفه اش را نیز به خوبی انجام می دهد. او عاشق گلزنی و حضور در محوطه جریمه است. او از آن بازیکنانی نیست که از خارج از محوطه جریمه اقدام به شوت زنی می کنند. او شکارچی گل هاست. 

پیروزی 2 بر 1 چلسی در مقابل استون ویلا از چهارچوب هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر، شاگردان لمپارد را پس از قبول دو شکست متوالی، به روند کسب پیروزی بازگرداند. آبراهام پس از مصدومیت در جریان توقف چلسی مقابل والنسیا، در این بازی حضور پیدا کرد و گل اول تیمش را نیز وارد استون ویلا کرد. کول اما در خصوص سنگینی وظیفه آبراهام در غرب لندن صحبت کرد. او عنوان کرد: 

نمی خواهم به شما دروغ بگویم و باید عنوان کنم که او فشار زیادی را چلسی متحمل می شود. وقتی شما برای تیمی در حد و اندازه چلسی بازی می کنید، برخی از بازیکنان بیشتر از سایرین با فشارهای موجود کنار می آیند. برخی از بازیکنان برای بازی در تیم اصلی راحت هستند و کارهای بزرگی را برای تیم انجام می دهند. در پست شماره 9 چلسی اما، در این سال ها کسی نبوده است که بتواند خط حمله تیم را در اختیارش بگیرد و اگر آبراهام به همین صورت به کار و پیشرفتش ادامه دهد، مطمئنا می تواند طلسم بازیکنان شماره 9 چلسی را به دست فراموشی بسپارد. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو