دانلود بازی Combat Force برای کامپیوتر – نسخه CODEX

دانلود بازی Combat Force برای کامپیوتر – نسخه CODEX


منبع: دانلود ها

49

1398/9/17

01:55


بازی Combat Force در سبک شوتر اول شخص عرضه شده است و شامل یک تجربه در بخش زامبی خم خواهد بود. وجود چرخه روز و شب، پاورآپ های هیجان انگیز و کوئست های ناب و دیدنی از جمله ویژگی هایی هستند که حضور و نبرد در دنیای بازی را بسیار لذت لخش تر می کنند. بازی بسیار سرگرم کننده است و می توانید در محیط هایی با تم تاریک آن ها را تجربه کنید. بازی آیتم های جذابی دارد که می توانید کم کم باز کنید و بدین ترتیب انگیزه بیشتری برای هر مرحله از بازی و نبردهایشان داشته باشید. ایستراگ بازی هم به برخی از بزرگترین بازی های این نسل بسیار جذاب است و بازیکنان حرفه ای متوجه آن خواهند شد.

Combat Force PC-CODEX

دانلود-بازی-Combat-Force

بازی Combat Force شامل صحنه های گرافیکی فوق العاده جذابی است و از نظر موسیقی هم شما را راضی خواهد کرد. صحنه های آهسته ناب بازی هم کمک می کند که آدرنالین بالایی در هنگام تجربه بازی داشته باشید. بخش زامبی بازی را هم می توانید به رایگان تجربه کنید و با ترس و لرز به سراغ نابودی قشر بزرگی از آن ها بروید که به صورت غافلگیرانه و موجی حمله می کنند. سلاح ها تنوع خوبی دارند و می توانید مدام آن ها را عوض کنید. نقشه های بیشتری هم برای بازی عرضه می شود و می توانید آن ها را در بخش کمپین و چندنفره بازی تجربه کنید. کیفیت گیم پلی بازی هم خوب است و در کنار داستان خوب و گرافیک جذاب بازی قرار می گیرد. نکته جالب توجه بازی این است که توسط یک نفر طراحی شده است. جعبه هایی در فروشگاهی که در ان قرار دارید وجود دارد و می توانید سلاح های خوبی در آن پیدا کنید. بازی جهان سندباکس دارد و می توانید مدت زمان زیادی را در آن به اکتشاف بپردازید.

info

Combat Force is a first person shooter down to its core, currently offering a thrilling zombie mode experience with a day and night cycle, power-ups, unlockables, quests, easter eggs, zombie variants and much more fun! Currently Developed by 1 man to create the ULTIMATE FPS SHOOTER.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or Higher

Processor: Intel i5 760

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 460

Storage: 16 GB available space

Sound Card: YES

Additional Notes: Optimization for the game will be automatically updated constantly

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 8 or higher

Processor: Intel i7 or AMD’s AMD RYZEN 7 2700

Memory: 16 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 1070 – RX 580

Storage: 16 GB available space

Sound Card: YES

Additional Notes: Optimization for the game will be automatically updated constantly

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com

مطالب مشابه