نمره بازی RealMe 5S منتشر شد: پرچمدار جدید باتری موبایل

18

1398/9/17

14:34


نمره بازی RealMe 5S منتشر شد: پرچمدار جدید باتری موبایل

شرکت realMe بعد از عرضه موفق دستگاه RealMe X2 Pro با آداپتور 50 واتی، مشخصات پرچمدار اما قیمت یک میانرده توانست لقب قاتل پرچمداران را که زمانی متعلق به وان پلاس بود را متعلق به خود بکند. بعد از بررسی‌های مختلف مشخص شد که باتری این دستگاه با استفاده از آداپتور 50 واتی در نیم ساعت شارژ خواهد شد و ریل می تنها از این موضوع برای تبلیغات استفاده نکرده است.

برخلاف X2 Pro که جنجال بزرگی را در زمینه زمان شارژ بین پرچمدارها به راه انداخته بود، RealMe 5S از این موضوع به شدت دور است و آداپتور قرار گرفته شده در داخل جعبه این دستگاه یک آداپتور 10 واتی می‌باشد. همین موضوع به این معنا است که این دستگاه از شارژ سریع پشتیبانی نمی‌کند و برای شارژ شدن کامل باتری آن باید مدت زمان زیادی را صبر نمایید.

RealMe 5S

 یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی وظیفه رساندن انرژی برای انجام کار‌های مختلف را برای 5S به عهده دارد که با توجه به آداپتور 10 واتی در حدود 30 دقیقه تنها 21 درصد شارژ خواهد شد که متاسفانه برای یک گوشی 2019 این عدد عملکرد ضعیف مدت زمان شارژ دستگاه را نشان می‌دهد. گرچه ریل می مدت زمان شارژ را فدای مدت زمان شارژدهی دستگاه کرده است و طبق تست‌های انجام شده توسط سایت GSMArena نمره 143 ساعت به RealMe 5S داده شده است. نمرات این دستگاه به ترتیب به 46 ساعت 40 دقیقه مکالمه تلفنی در حالت 3G، 21 ساعت 22 دقیقه وب گردی و 19 ساعت 55 دقیقه بخش ویدیو برمی‌گردد که عملکرد عالی و خیره کننده دستگاه را نشان می‌دهد. استفاده از پردازنده اسنپدراگون 665 نیز یک برگ برنده برای بهینه سازی مصرف باتری این دستگاه به شمار می‌رود. البته بخش مهم بهینه شده دستگاه را می‌توان صفحه نمایش HD از نوع IPS LCD این دستگاه دانست.

نظر شما چیست؟

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو