لمپارد: کنترل بازی دست ما بود اما در داخل محوطه جریمه عملا هیچ کاری نکردیم؛ ساوتهمپتون بازی سازمان یافته ای به نمایش گذاشت

منبع: طرفداری

20

1398/10/6

00:10


لمپارد: کنترل بازی دست ما بود اما در داخل محوطه جریمه عملا هیچ کاری نکردیم؛ ساوتهمپتون بازی سازمان یافته ای به نمایش گذاشت

لمپارد به وضوح از نتیجه بازی خوشحال نیست و معتقد است که تیمش می تواند بهتر از این هم کار کند

طرفداری- پس از شکست چلسی مقابل ساوتهمپتون، فرانک لمپارد در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

تیم هایی که به استمفوردبریج می آیند، کار را برای مان دشوار می سازند. نتوانستیم به اندازه کافی شانس گلزنی ایجاد کنیم و این باعث شد در خانه زیر سوال برویم، سوالاتی که در این لحظه پاسخی برای آنها نداریم. در ارسال پاس آخر هم ضعیف ظاهر شدیم. 

مقابل تاتنهام  فضاهای خوبی برای حرکت داشتیم اما امروز هیچ فضایی در اختیار نداشتیم  این فضا ها  باعث تغییراتی در جریان بازی می شود و ما نتوانستیم امروز آنها را بسازیم و ازشان استفاده ببریم. در خارج از خانه روند خوبی را داریم اما داخل استمفوردبریج با سختی هایی رو به رو هستیم.

احساسی مانند بازی های اخیرمان داشتیم. ساوتهمپتون سازمان یافته بازی کرد و عملکرد ما باید مقابل تیم هایی با این سبک بهتر شود. به نظرم واقعا می توانیم نسبت به بازی امروز، بهتر شویم و در این وضعیت، نیاز داریم که سریع یاد بگیریم. مخصوصا وضعیت هایی مه در آن تیم فضای کافی برای حرکت را در اختیار ندارد. 

 

بازی دادن به میسون مانت؟ به نظرم توانست در جریان بازی تاثیر بگذارد، اما این تاثیر کوچکتر از آن بود که نتیجه بازی را تغییر دهد. میسون در چند روز گذشته اوضاع جالبی نداشت. کنترل بازی را در اختیار داشتیم، اما داخل محوطه جریمه عملا هیچ کاری نکردیم. در دوران امتحان به سر می بریم و باید با آن کنار بیاییم. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو