قاتل جنجالی دهلران پس از یک ماه در دام پلیس

منبع: رکنا

12

1398/10/6

01:16


به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی دهلران گفت: قاتلی که یک ماه پیش یک نفر را در دشت عباس این شهرستان کشته و از محل متواری شده بود، دستگیر شد.

سرهنگ منوچهر مکی روز پنجشنبه اظهار داشت: ماه گذشته در پی وقوع یک فقره قتل در منطقه دشت عباس بلافاصله ماموران انتظامی به صورت ویژه دستگیری قاتل یا قاتلان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد مردی به هویت نامعلوم با ضربات جسم سنگین به قتل رسیده و هیچ آثاری از قاتل بجا نمانده است.

سرهنگی مکی یادآور شد: با تدابیر عملیاتی توسط انتظامی شهرستان دهلران، ماموریت جهت شناسایی و دستگیری قاتل متواری به پلیس آگاهی ابلاغ شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دهلران تاکید کرد: با تشکیل تیم‌های مجرب کارآگاهان، پلیس آگاهی استان و شهرستان دهلران و یک ماه کار اطلاعاتی شبانه روزی و اقدامات خاص پلیسی با هماهنگی بازپرس ویژه قتل دادگاه عمومی موسیان و دشت عباس، ماموران موفق به شناسایی محل اختفای قاتل ۳۰ ساله فراری شدند.

وی یادآور شد: ماموران پلیس، با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی در یک عملیات غافلگیرانه، قاتل را در مخفیگاهش در یکی از استان های همجوار ، محاصره و دستگیر کردند.

سرهنگ مکی گفت: متهم به بزه ارتکابی خود برابر مستندات موجود اعتراف و انگیزه خود را از قتل، اختلاف مالی و مجادله لفظی عنوان کرد که در این راستا پرونده تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل محاکم قضائی شد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو