منچستریونایتد 4-1 نیوکاسل؛ عیدانه‌ای برای طرفداران صبور

منچستریونایتد 4-1 نیوکاسل؛ عیدانه‌ای برای طرفداران صبور


منبع: طرفداری

22

1398/10/6

01:24


منچستریونایتد 4-1 نیوکاسل؛ عیدانه‌ای برای طرفداران صبور

برخلاف آنچه نتیجه بازی نشان می‌دهد، طرفداران یونایتد بازی را با آرامش شروع نکردند ولی در نهایت شاهد برد شیرین تیم محبوب خود بودند. 

طرفداری- منچستریونایتد در هفته نوزدهم لیگ برتر میزبان نیوکاسل بود. برد در این مسابقه شاگردان اوله گونار سولسشر را با 28 امتیاز، به چهار امتیازی چلسی رده چهارمی رساند. نیوکاسل هم هفته را با حضور در رده دهم به پایان می‌رساند. 

مشخصات بازی

  • روز و تاریخ برگزاری: پنجشنبه 26 دسامبر 2019 / 5 دی 1398
  • تورنمنت: فصل 20-2019 لیگ برتر انگلیس
  • ورزشگاه: اولدترافورد
  • داور: کوین فرند
  • تعداد تماشاگر: 73,206
  • گلزنان: آنتونی مارسیال (24 و 51)، میسون گرینوود (36) و مارکوس رشفورد (41) برای منچستریونایتد / متی لانگ استف (17) برای نیوکاسل

اتفاق ویژه

پل پوگبا در بین دو نیمه به جای اسکات مک تومینای وارد زمین شد تا صد و پنجاهمین بازی خود برای شیاطین سرخ را انجام بدهد.

ترکیب دو تیم و آمار و ارقام مسابقه

شرح گل‌ها

منچستریونایتد 0-1 نیوکاسل؛ لانگ استف (17): ژوئلینتون درون محوطه جریمه توپ را کنترل کرد، چرخید و آن را به لانگ استف رساند تا ضربه پایانی از داخل محوطه جریمه توسط این بازیکن زده شود و یونایتد باز هم از حریف خود عقب بیافتد. 

منچستریونایتد 1-1 نیوکاسل؛ مارسیال (24): پریرا توپ را درون محوطه جریمه به مارسیال رساند و دست دوبراوکا قدرت لازم برای دور نگه داشتن شوت مارسیال از دروازه خودش را نداشت.

منچستریونایتد 2-1 نیوکاسل؛ گرینوود (36): نیوکاسلی‌ها بد جایی در پشت محوطه جریمه خودی توپ را لو دادند تا گرینوود با یک ضربه پای چپ بی رحمانه، به زیبایی و به کمک تیر افقی دروازه گلزنی کند. 

منچستریونایتد 3-1 نیوکاسل؛ رشفورد (41): ون بیساکا از سمت چپ خط دفاع نیوکاسل جلو آمد و ارسال بلندی به تیر دوم داشت که با ضربه سر رشفورد به گل چهارم بازی تبدیل شد. 

منچستریونایتد 4-1 نیوکاسل؛ مارسیال (51): پاس به عقب اشتباه شان لانگ استف، مارسیال را با دوبراوکا تک به تک کرد تا چیپ کوتاه این بازیکن، اختلاف را به سه گل برساند. 

خلاصه بازی

به زودی

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو