احتمال معرفی LG V60 در MWC 2020 به همراه نمایشگر ثانویه

18

1398/10/6

01:36


LG V50 ThinQ در فوریه گذشته بود که معرفی شد و حالا به نظر می‌رسد جانشین آن نیز دقیقا یک سال پس از آن عرضه خواهد شد. طبق گزارش جدیدی که منتشر شده LG V60 ThinQ در MWC 2020 معرفی می‌شود که یک نمایشگر ثانویه با یک ساختار به روز شده آن را همراهی می‌کند.

احتمال معرفی LG V60 در MWC 2020 به همراه نمایشگر ثانویه

سری V از ال جی قرار بود که سری Samsung Galaxy Note را کنار بزنند اما در حالی که نتوانستند از پس چنین امری برآیند همچنان یک لاین آپ ارزشمند برای افراد عاشق صدا و خالقین محتوا محسوب می‌شوند. این شرکت قرار است دستگاه بعدی در این سری را معرفی کند که زودتر از تصورات شماست.

با توجه به گزارشات منتشر شده از کره جنوبی، شرکت ال جی LG V60 ThinQ را در رویداد MWC 2020 رونمایی خواهد کرد. این شرکت چهار دستگاه اول در این سری را حوالی اکتبر عرضه کرده بود، درست پس از Galaxy Note. اما V50 عرضه غافلگیر کننده‌ای داشت اگر چه که تنها کمتر از 5 ماه پس از V40 با سخت افزار داخلی به روز شده، تکنولوژی 5G و یک نمایشگر ثانویه عرضه شد.

این نمایشگر ثانویه ظاهرا در LG V60 ThinQ نیز حاضر خواهد بود و استایل آن نسبت به V50 ThinQ به روز می‌شود، یعنی از یک ساختار تا شدنی به روز بهره می‌برد. به نظر می‌رسد ال جی همچنان به این طراحی ادامه خواهد داد. البته که چنین کاری منطقیست زیرا دو دستگاه اول این سری یعنی V10 و V20 نیز با نمایشگرهای ثانویه کوچک در بالا همراه بودند. به هر حال امیدواریم که LG V60 ThinQ یک دستگاه هیجان انگیز باشد زیرا فعلا مهم‌ترین محصولیست که ال جی در آینده نزدیک عرضه می‌کند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو