مورینیو: اندومبله مصدوم نبود و خودش درخواست کرد که بازی نکند؛ به دلیل مرگ سگم، در حال سپری کردن کریسمس غم‌انگیزی هستم

منبع: طرفداری

13

1398/10/6

01:55


مورینیو: اندومبله مصدوم نبود و خودش درخواست کرد که بازی نکند؛ به دلیل مرگ سگم، در حال سپری کردن کریسمس غم‌انگیزی هستم

آقای خاص از مرگ سگ خود ناراحت است.

طرفداری- تاتنهام و برایتون در هفته نوزدهم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی با برتری 2-1 اسپرز به پایان رسید. از نکات جالب این بازی، غیبت تانگوی اندومبله بود.

به نقل از اسکای اسپورت؛ مورینیو در مورد اندومبله گفت:

خیلی راحت می توانم بگویم که او مصدوم است اما اگر شما 5 دقیقه از جلسات تمرینی اخیر ما را از روی سکوها دیده باشید، حتما می دانید که وی بدون مشکل تمرین می کرد. بنابراین مصدوم نیست. یعنی گفتن اینکه مصدوم است، درست نیست. اندومبله دیروز به من گفت که حس می کند برای این بازی آماده نیست. مشکل او مصدومیت نبود بلکه از مصدومیت مجدد ترس داشت. وی از ابتدای فصل درگیر چند مصدومیت عضلانی شده بود. فقط احساس کرد که برای این بازی آماده نیست و درخواست کرد که بازی نکند.

کریستین اریکسن؟ آینده او را می دانم. روابط صادقانه ای میان ما در وجود دارد بنابراین در مورد اریکسن همه چیز برای من روشن است. در هر صورت آینده او را کاملا می دانم اما نمی توانم در مورد آن صحبتی داشته باشم. خودش هر موقع تصمیم گرفت با شما صحبت خواهد کرد.

هری کین؟ وقتی هنوز مربی اش نبودم، گفتم او از آن مهاجمانی است که حتی در روزی که گلزنی نمی کند هم فوق العاده است. مهاجمان زیادی هستند که گل های زیادی به ثمر می رسانند اما وقتی در یک بازی گل نمی زنند یعنی عملکرد ضعیفی داشته اند. کین چنین مهاجمی نیست و حتی در بازی هایی که موفق به گلزنی نمی شود هم شگفت انگیز است. تحت هر شرایط به تیم کمک می کند و موثر است.

ژوزه مورینیو پیش از بازی با برایتون تایید کرد به دلیل مرگ سگ خود، ناراحت است. او در این مورد گفت:

کریسمس را تبریک می گویم اما واقعا بخواهم بگویم برای من بسیار غم انگیز سپری می شود. سگم مُرد و او جزئی از خانواده ما بود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو