اوزگه یاگیز بازیگر نقش ریحان در سریال سوگند کیست؟ + عکس

اوزگه یاگیز بازیگر نقش ریحان در سریال سوگند کیست؟ + عکس


منبع: کولاک

148

1398/10/6

02:00


در این مطلب با زندگینامه اوزگه یاگیز بازیگر سریال سوگند آشنا خواهید شد. اوزگه یاگیز با نام اصلی ” Özge Yağız ” متولد ۱۰ آپریل سال ۱۹۹۷ میلادی در شهر استانبول کشور ترکیه می باشد. اوزگه فارغ التحصیل آکادمی علوم ارتباطات دانشگاه دولتی Başkent است.

اوزگه یاگیز

اوزگه برای اولین بار و در سال ۲۰۱۷ میلادی در سریال تلویزیونی ” نامش را تو بذار ” با نام اصلی ” Adını sen Koy ” و در نقش ” Zeliha ” به ایفای نقش پرداخت! از دیگر بازیگران این سریال تلویزیونی می توان به هازال سوباشی، ارکان مریچ و همچنین یاپراک دورماز اشاره کرد. حضور در این سریال سبب شد تا اوزگه در دنیای بازیگری و سینما به محبوبیت و شهرت قابل توجهی دست یابد و بتواند در پروژه ی تلویزیونی کارگردان معروف ترک یعنی ” Nazmiye Yılmaz ” حضور داشته باشد!

بازیگر نقش ریحان در سریال سوگند

این پروژه ی تلویزیونی که سریال تلویزیونی سوگند با نام اصلی ” Yemin ” می باشد یکی از سریال‌ های محبوب ترکیه‌ ای و محصول سال ۲۰۱۹ میلادی است که در ۷۰ قسمت ۶۰ دقیقه‌ ای و در ژانر درام تولید شده است و از شبکه ۷ این کشور پخش می شود. اوزگه یاگیز در سریال تلویزیونی سوگند در نقش ” ریحان ” و به عنوان نقش اصلی ظاهر شده است.

اوزگه یاگیز و گاکبرک دمیرسی بازیگران اصلی این سریال در نقش‌ های ” ریحان ” و  ” امیر تارون ” هستند. این سریال در تاریخ ۱۸ فوریه سال جاری میلادی، نمایش خود را آغاز کرده است.

اوزگه یاگیز بازیگر سریال سوگند

محبوبیت سری اول سریال سوگند به اندازه‌ ای بوده است که کارگردان سریال تصمیم بر ساخت سری دوم آن را دارد. سری دوم این سریال در حدود ۲۰۰ قسمت خواهد بود و در سال ۲۰۲۰ میلادی نمایش داده خواهد شد!

اوزگه حضور حرفه ای خود در عرصه ی بازیگری را مدیون حضور در دوره های حرفه ای بازیگری آکادمی شماره ۱۰ می باشد.

سریال ترکی سوگند

اوزگه یاگیز در حال حاضر مجرد می باشد و ازدواج نکرده است.

یاگیز ، بازیگر ترک

آدرس اینستاگرام اوزگه یاغیز

https://newsparsi.com/goto/web/url/1649219

کادر امتیازدهی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو