نکات آماری بازی منچستریونایتد-نیوکاسل؛ گرینوود دومین گلزن برتر زیر 21 سال پنج لیگ معتبر اروپایی در فصل 20-2019

منبع: طرفداری

23

1398/10/6

02:04


نکات آماری بازی منچستریونایتد-نیوکاسل؛ گرینوود دومین گلزن برتر زیر 21 سال پنج لیگ معتبر اروپایی در فصل 20-2019

جوانان منچستریونایتد، روز خاطره‌ انگیزی را برای هواداران این باشگاه رقم زدند. 

طرفداری- برد 4-1 منچستریونایتد مقابل نیوکاسل در هفته نوزدهم لیگ برتر، این تیم را به چهار امتیازی رده چهارم جدول رساند.

میسون گرینوود، آنتونی مارسیال (2 بار) و مارکوس رشفورد گلزنان شیاطین سرخ در این مسابقه بودند. در این بازی آمار و ارقام جالبی به ثبت رسید که در ادامه آن‌ها را مرور خواهیم کرد:

  • منچستریونایتد بیش از هر تیم لیگ برتری در باکسینگ دی برنده شده است (21 بار). هیچ تیمی هم به اندازه نیوکاسل در باکسینگ دی شکست نخورده است (14 بار).
  • آنتونی مارسیال در هر سه مسابقه لیگ برتری خود مقابل نیوکاسل در ورزشگاه اولدترافورد، موفق به گلزنی شده است
  • میسون گرینوود در مجموع رقابت‌های این فصل، 8 گل برای منچستریونایتد به ثمر رسانده است؛ در بین جوانان زیر 21 سال شاغل در پنج لیگ معتبر اروپایی، فقط جیدون سانچو (12) آمار بهتری نسبت به این بازیکن 18 ساله به ثبت رسانده است
  • میسون گرینوود پس از 426 دقیقه بازی کردن برای منچستریونایتد در لیگ برتر، به اندازه کل گل‌های الکسیس سانچز طی 1923 دقیقه بازی در این رقابت‌ها برای شیاطین سرخ گلزنی کرده است (۳ گل). 
  • شمار گل‌های مارکوس رشفورد در 19 بازی لیگ برتری امسال، به عدد 11 رسید؛ این پر بارترین فصل او در لیگ برتر محسوب می‌شود (یک گل بیشتر از مقدار گل‌هایش طی 33 بازی در فصل 19-2018).
  • آنتونی مارسیال برای اولین بار در یک بازی خانگی لیگ برتری برای منچستریونایتد، موفق به زدن دو گل شد. او 62 بازی خانگی در لیگ برتر تجربه کرد تا به این رکورد برسد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو