سولسشر پس از برد منچستریونایتد مقابل نیوکاسل: پوگبا بازی به بازی بهتر خواهد شد؛ گرینوود شوت‌های دلچسبی می‌زند

منبع: طرفداری

18

1398/10/6

02:26


سولسشر پس از برد منچستریونایتد مقابل نیوکاسل: پوگبا بازی به بازی بهتر خواهد شد؛ گرینوود شوت‌های دلچسبی می‌زند

مهاجم جوان شیاطین سرخ، یک بار دیگر جواب اعتماد سرمربی تیمش را داد. 

طرفداری- اوله گونار سولسشر پس از برد 4-1 منچستریونایتد مقابل نیوکاسل در اولدترافورد، به تمجید از روحیه شکست ناپذیری تیمش پرداخت.

شیاطین سرخ در بازی امشب 814 پاس ارسال کردند و در این زمینه از دقتی 90 درصدی برخوردار بودند تا بازی چشم نوازی را به نمایش گذاشته باشند. آن‌ها با مالکیت توپ 74 درصدی، بازی خود را به حریف دیکته کردند و در نهایت مزد آن را گرفتند. سولسشر در ارزیابی خود از مسابقه گفته است:

پس از 1-0 عقب افتادن، کاری کردیم که حریف اشتباه کند و به خوبی از آن‌ها بهره بردیم. مقابل واتفورد هم فرصت‌هایی ساختیم ولی از آن‌ها بهره نبردیم. میسون (گرینوود) مهاجمی است که با توپ عالی کار می‌کند. وقتی صاحب توپ است، اکثر اوقات می‌دانید که ضربه‌اش داخل چارچوب خواهد بود. خیلی دلچسب به توپ ضربه می‌زند و نسبت به اتفاقاتی که می‌افتد، بسیار بی اعتنا است. وقتی مثل امروز فضا به دست بیاوریم، هر سه آن‌ها (اشاره به مهاجمان تیم) موثر هستند. این بچه‌ها هرگز تسلیم نمی‌شوند. این باشگاه می‌داند حتی اگر عقب باشیم، می‌توانیم در دقایق پایانی یک امتیاز یا حتی هر سه امتیاز را کسب کنیم. 

بازگشت پوگبا

مدت زیادی دور بوده است و هنوز مقداری برایش زود است اما باید به برگشتن به زمینی بزرگ عادت کند. ما (در تمرینات) فوتبال پنج نفره بازی کردیم ولی نه 11 به 11. او بهتر و بهتر خواهد شد.

برنامه مسابقات

این که از بازیکنان بخواهیم طی سه روز دو بازی انجام بدهند منصفانه نیست ولی باید با این قضیه کنار بیاییم. ما تیم جوانی در اختیار داریم که از نظر ذهنی قوی است و این یعنی آماده خواهیم بود. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو