آرتتا: از روحیه، نگرش، شخصیت و روحیه جنگندگی بازیکنان آرسنال مقابل بورنموث خوشم آمد؛ شرایط بسیار بهتر از چیزی بود که انتظار داشتم

منبع: طرفداری

21

1398/10/6

02:39


آرتتا: از روحیه، نگرش، شخصیت و روحیه جنگندگی بازیکنان آرسنال مقابل بورنموث خوشم آمد؛ شرایط بسیار بهتر از چیزی بود که انتظار داشتم

آرتتا از آغاز کارش روی نیمکت توپچی ها راضی است.

طرفداری- بورنموث و آرسنال در هفته نوزدهم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند. اولین بازی آرسنال تحت هدایت میکل آرتتا با تساوی 1-1 به پایان رسید.

به نقل از اسکای اسپورت؛ آرتتا پس از این بازی به خبرنگاران گفت:

از دیدن برخی فاکتورها در زمین راضی هستم. نگرش، شخصیت، شور و اشتیاق، حس جنگجویی و روحیه تیم را دوست داشتم. این موارد شاید بسیار بهتر از آنچه انتظار داشتم، بود. برای این بازی آماده شده بودیم و بازیکنان سعی کردند جریان کار را در دست بگیرند. در نهایت از عملکرد تیم خوشم آمد.

قبل از بازی نگران این بودم که گل اول بازی را دریافت کنیم و همینطور هم شد اما خوشحالم چون بازیکنان واکنش خوبی نشان دادند. شخصیت، رویکرد و جدیت آنها وقتی بین دو نیمه رختکن را به سمت زمین ترک می کردند، دوست داشتم.

با توجه به اتفاقات گذشته، وقتی تیم گل اول را دریافت می کند ممکن بود جدیت و تمرکز تیم کاهش یافت اما چنین اتفاقی نیفتاد. دقیقا برعکس شد و این نکته امیدوارکننده بازی بود.

درحال سپری کردن یک فرآیند هستیم پس مرحله به مرحله پیش می رویم. باید عملکرد کلی تیم را تجزیه و تحلیل کنیم اما بر این باور هستم که نکات مثبتی این بازی به همراه داشت. تیم از هر نظر فضای زیادی برای پیشرفت دارد.

تبدیل شدن به مرد او نیمکت و خارج شدن از زیر سایه گواردیولا؟ به این شرایط خیلی زود عادت کرده ام. همیشه ایده ها و پیشنهاداتی برای تیم در طول بازی دارم و خوشبختانه مشاوران خوبی در کنارم حضور دارند. احساس راحتی کردم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو