ده لیخت: امیدوارم مدت زیادی در یوونتوس بمانم؛ درک متقابل خوبی با بونوچی دارم

منبع: طرفداری

27

1398/10/6

02:45


ده لیخت: امیدوارم مدت زیادی در یوونتوس بمانم؛ درک متقابل خوبی با بونوچی دارم

ماتیاس ده لیخت با وجود اینکه در نخستین فصل حضورش در تورین با مشکلاتی رو به رو شد، از علاقه قلبی اش به حضور طولانی مدت در یوونتوس می گوید.

طرفداری- ده لیخت در تابستانی که گذشت، با قراردادی به ارزش 75 میلیون یورو از آمستردام به تورین آمد. مدافع هلندی در این فصل چند اشتباه هم مرتکب شد و صحبت هایی مبنی بر اینکه او در تورین خوشحال نیست به وجود آمد، اما او در مصاحبه جدید خود اعلام کرده است که از حضور در یوونتوس خوشحال است و می خواهد که برای مدتی طولانی در این تیم بماند.

ماتیاس ده لیخت در مصاحبه خود با Juventus TV گفت:

در تورین بسیار خوشحالم و دوست دارم که مدت زیادی در اینجا بمانم. به حضورم در یوونتوس افتخار می کنم، اینکه ببینید که باشگاه بزرگی مثل یوونتوس به جذب شما علاقه مند است، باعث غرورتان می شود. همیشه به این باشگاه علاقه داشتم و از اینکه اکنون پیراهن این تیم را به تن می کنم بسیار خوشحالم.

ده لیخت افزود:

احساس می کنم که هر روز در حال پیشرفت هستم. اینجا هر روز با بهترین بازیکنان جهان تمرین می کنم. درک متقابل خوبی با بونوچی دارم و به نظرم ما مکمل یکدیگر هستیم. هر دوی ما از توانایی و قابلیت دیگری خبر داریم. 

مدافع هلندی در پایان صحبت هایش گفت:

مهم ترین مسئله این است که هر روز چیز جدیدی یاد بگیرید و سعی کنید که تبدیل به بازیکن بهتری شوید. می خواهم تا جایی که می شود با یوونتوس افتخار کسب کنم. قصد داریم که به اهداف مهمی دست پیدا کنیم. وقتی که شما برای یوونتوس بازی می کنید، باید همیشه سعی کنید که همه چیز را ببرید و این چیزی است که می خواهم در اینجا انجام دهم 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو