مهاجری: امیدوارم اتحاد درنساجی بیشتر شود/از بازی باپرسپولیس حس خوبی داریم

منبع: 90 تی وی

13

1398/10/6

03:27


سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: پرسپولیس، نتایج خوبی گرفته و کار سختی را مقابل این تیم خواهیم داشت اما احساس خوبی در بین اعضای تیم ایجاد شده است.

مهاجری: امیدوارم اتحاد درنساجی بیشتر شود/از بازی باپرسپولیس حس خوبی داریم

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: پرسپولیس، نتایج خوبی گرفته و کار سختی را مقابل این تیم خواهیم داشت اما احساس خوبی در بین اعضای تیم ایجاد شده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، رضا مهاجری در نشست خبری قبل از بازی نساجی مازندران مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس سازمان لیگ فوتبال گفت: ابتدا می خواهم از استاندار مازندران برای حل مشکلات نساجی تشکر کنم. از آقای صنیعی فرد که تیم را به لیگ برتر آورد، باید تشکر کرد. هواداران او را هرگز فراموش نمی کنند. برای آقای حدادیان هم در سمت جدید آرزوی موفقیت می کنیم. خوشبختانه هماهنگی خوبی بین ارکان باشگاه نساجی و حتی هواداران به وجود آمده است و امیدوارم این اتحاد هر روز بیشتر شود.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درباره دیدار فردا با پرسپولیس اذعان داشت: نتایجی که پرسپولیس گرفته است کار را برای ما سخت تر می کند. ضمن اینکه چند بازیکن ما تصمیم به فسخ قراردادهایشان گرفته اند و تعداد بازیکن هم در تیم امید هستند. به این خاطر برای پر کردن لیست ۱۸ نفره از دو بازیکن امید استفاده می کنیم.

وی افزود: البته اگر تمام نفرات را هم در اختیار داشتم مقابل پرسپولیس کار سختی داشتیم. با این حال حس خوبی بین اعضای تیم وجود دارد تا نسبت به گرفتن نتیجه در این بازی امیدوار باشیم.

مهاجری درباره تاکتیک احتمالی تیمش مقابل سرخ پوشان پایتخت گفت: انگیزه و روحیه خوبی وجود دارد تا بتوانیم نتیجه بگیریم. من مطمئنم فوتبالی که بازی می کنیم بالاخره یک روز نتیجه خواهد داد. من به آینده تیم نساجی امیدوارم و فردا هم می رویم تا یک بازی خوب انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درباره لیست خرید تیمش برای نیم فصل اظهار داشت: تعداد بازیکنان فعلی ما محدود است و لیست مازاد نداریم. به هر حال جلسه می گذارم تا هر کس دوست داشت در نساجی بماند و هر کسی که نخواست می رود. تاکنون ۲۵ درصد از قراردادهای بازیکنان پرداخت شده و در ادامه نیز شارژ مالی می شوند تا تیم به تعادل لازم برسند. باید برای لیست خرید با دستیارانم جلسه بگذارم.

وی یادآور شد: چیزی که فردا برای بازی با پرسپولیس ما را امیدوار می کند، شرایط مناسب بازیکنان باتجربه است. امیدوارم یک بازی خوب برای تماشاگران نساجی انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درباره خروج برخی بازیکنان از تیم گفت: متأسفانه از دلال حمایت می شود تا بازیکن را وسوسه کند که قراردادش را فسخ کند و به تیم دیگری برود. این مسئله اصلاً جالب نیست. بازی جوانمردانه تنها در مستطیل سبز نیست. من از فدراسیون می خواهم این موضوع را پیگیر باشد. دلال تیشه به ریشه فوتبال می زند.

مهاجری در پایان گفت: بضاعت تیم ما محدود است. اگر آنها تا نیم فصل منتظر می ماندند من خودم عذرخواهی می کردم و رضایت نامه شان را می دادم اما چنین اتفاقی نیفتاد. نمی خواهم اسم باشگاه پولداری را بیاورم که با ما این طور رفتار کرد اما تیم هایی هستند که آماده بردن بازیکنان ما بودند و این بخش خصوصی را در فوتبال ما از بین می برد.

2051

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو