لستر 0-4 لیورپول: کینگ کنگ در کینگ پاور!

منبع: ورزش 3

17

1398/10/6

04:14


لیورپول در دیداری خارج از خانه با نتیجه 4-0 لسترسیتی را شکست داد و یک گام دیگر به قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر نزدیک تر شد.

لستر 0-4 لیورپول: کینگ کنگ در کینگ پاور!

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان یورگن کلوپ که امشب میهمان نزدیک ترین تعقیب کننده شان، لسترسیتی بودند، به لطف یک نمایش حساب شده، توانستند با 4 گل به پیروزی برسند و فاصله شان با تیم دوم را به 13 امتیاز افزایش بدهند.

لیورپولی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند.

در ادامه بازی متعادل تر شد؛ هرچند باز هم این بازیکنان میهمان بودند که مالکیت توپ بیشتری داشتند و در مقابل، بازیکنان میزبان بیشتر به دنبال استفاده از ضدحملات بودند.

بازی با همین روند ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 31، لیورپول به گل اول رسید. روی یک ارسال دقیق از الکساندر آرنولد بود که روبرتو فیرمینو روی تیر دوم و روی غفلت مدافعان حریف، ضربه سر را زد و کار را تمام کرد.

 

لستر 0-4 لیورپول: کینگ کنگ در کینگ پاور!

 

قرمزها خیلی سریع می توانستند به گل دوم برسند اما واکنش عالی کاسپر اشمایکل، مانع از گلزنی سادیو مانه شد. در دقایق باقی مانده نیمه اول کمی از شدت حملات لیورپول کاسته و بازی متعادل‌تر دنبال شد و در نهایت این نیمه با همان دو گل به پایان رسید.

ادامه دارد...

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو