آیا تعبیر دیدن دزد در خواب خواستگار است؟

منبع: ستاره

25

1398/10/6

04:37


تعبیر دیدن دزد در خواب علاوه بر خبر از حضور یک مهمان ناخوانده و یا یک دوست در زندگی، می‌تواند نشان دهنده آمدن یک خواستگار و یا یک عشق و وابستگی جدید نیز باشد.

آیا تعبیر دیدن دزد در خواب خواستگار است؟


ستاره |
سرویس سرگرمی -
به طور کلی، تعبیر دیدن دزد در خواب حضور یک دوست قدیمی یا مهمان ناخوانده‌ای است که باعث شادی خواهد شد. گاهی هم می‌تواند با تعبیری کاملا متفاوت، نشانه‌ای از حضور شخصی نااهل باشد که قصد آسیب به شما را دارد. اما بعضی معبران که تعدادشان هم کم نیست می‌گویند که تعبیر دیدن دزد در خواب به معنای خواستگار است. مجموعه تعبیر خواب مجله ستاره با بررسی روانشناسی و نظریات اسلامی در رابطه با انواع خواب‌ها، به این موضوع می‌پردازد.
 

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید:
 
تعبیر خواب


تعبیر خواب دیدن دزد و ارتباط آن با آمدن خواستگار از دید معبرین غربی

۱. اگر یک خانم خواب دزد ببیند

در تعابیر غربی آمده اگر شما یک خانم هستید و خواب دزد در خانه را ببینید و یا با یک دزد برخورد کنید، این رویا می‌تواند معنای شروع یک عشق و وابستگی جدید باشد. اگر در خواب دزد را می‌شناسید یعنی یک خواستگار جدید برایتان می‌آید. در واقع، فردی که در خواب به عنوان یک دزد وارد منزلتان شده تبدیل به عشق و مخاطب عاطفی شما خواهد شد. می‌توان گفت تعبیر دیدن دزد در خواب، معادل خواستگار است و حتی شاید یک ازدواج همراه با یک شادی بزرگ در پیش رو داشته باشید. اگر خواب ببینید ماشین شما در حال دزدیده شدن است، نشانه شروع یک مسیر عشقی با یک فرد جدید بوده که وارد زندگیتان می‌شود.

۲. اگر یک آقا خواب دزد ببیند

معبرین غربی می‌گویند اگر مردی خواب دزد ببیند، این خواب خبر از آمدن یک آشنا یا شخصی است که شما را خوشحال خواهد کرد. این آشنا به احتمال زیاد خواستگاری برای دختر آن خانه خواهد بود. همچنین چیز‌هایی که توسط دزد به سرقت می‌رود را اینگونه تعبیر کرده‌اند که شخصی با حضورش غم و اندوه را از زندگیتان می‌زداید و موجبات خوشحالی شما را فراهم خواهد آورد.
 


تعبیر منوچهر مطیعی تهرانی از دیدن دزد در خواب 

منوچهر مطیعی تهرانی در پاسخ به این سوال که آیا تعبیر دزد در خواب به معنای خواستگار است، می‌گوید: حس غم و اندوه و ترس در خواب، تعبیر شادی و خوشحالی در بیداریست. دیدن دزد در خواب به این دلیل که موجب ایجاد ناراحتی در خواب شخص می‌شود، تعبیرش در بیداری، شادی و خوشحالی بوده که آن شادی به دلیل آمدن یک مهمان دوست داشتنی است. تنفری که در واقعیت از دزد وجود دارد در خواب این تنفر تعبیر برعکس دارد و آن را باید نشانه عشق و علاقه به آن میهمان دانست. این میهمان می‌تواند خواستگاری برای دختر آن خانه باشد. وی می‌گوید چیز‌هایی که توسط دزد به سرقت می‌رود تعبیری ندارد و فقط حضور دزد قابل تعبیر است.
 

 

سخن آخر

در تعابیر مختلف درباره دیدن دزد در خواب به آمدن خواستگار و ایجاد عشق اشاره شده است. بنابراین با توجه به شرایط فرد خواب بیننده، می‌توان چنین تعبیری برای این خواب در نظر گرفت. همچنین پیشنهاد می‌کنیم تعبیر خواب نامزدی را نیز در ستاره بخوانید. اگر درباره دیده خواب دزد و آمدن خواستگار سوال یا دیدگاهی دارید، لطفا در قسمت نظرات و پرسش‌ها آن را با ما و دیگر مخاطبان ستاره در میان بگذارید. 
 
برگرفته از: dreamlookup

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو