الکساندر آرنولد پس از درخشش مقابل لسترسیتی: این بازی احتمالا بهترین نمایش تیم ما در این فصل بود

منبع: طرفداری

71

1398/10/6

05:14


الکساندر آرنولد پس از درخشش مقابل لسترسیتی: این بازی احتمالا بهترین نمایش تیم ما در این فصل بود

مدافع جوان قرمز ها شبی رویایی را پشت سر گذاشت.

طرفداری- در جریان پیروزی 4-0 لیورپول مقابل لسترسیتی، ترنت الکساندر آرنولد توانست یک شب رویایی را پشت سر بگذارد و با 1 گل و 2 پاس گل، به عنوان بهترین بازیکن زمین هم دست پیدا کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه لیورپول، آرنولد در مصاحبه خود پس از بازی گفت:

بازی خوبی را ارائه دادیم، به خصوص اینکه از یک سفر طولانی بر می گشتیم و در بازه زمانی فشرده ای هم قرار داریم. این بازی احتمالا عملکرد ما تا بدینجای فصل بود. در اکثر مواقع بازی توانستیم جریان بازی را کنترل کنیم و آنها نتوانتسند خطر زیادی روی دروازه ما ایجاد کنند. خوشحالیم که توانستیم کلین شیت کنیم و 4 گل به ثمر برسانیم. انجام این کار ها در چنین استادیومی مایه افتخار است.

گلی که زدم؟ مواقع کمی پیش می آید که نامم در میان گلزنان ثبت شود. در آن صحنه یک ضدحمله خوب زدیم من فضای خالی که رو به رویم قرار داشت را دیدم و سادیو هم یک پاس خوب برایم فرستاد. با خودم گفتم که "در اولین لحظه شوت بزن". خوشحالم که تبدیل به گل شد، اما مهم ترین چیز 3 امتیازی بود که بدست آوردیم، چیزی که بخاطرش به اینجا آمده بودیم. 

صدرنشینی و قهرمانی ؟ از حضور در این جایگاه خوشحالیم. اما می دانیم که هنوز چیزی نبرده ایم و فصل هم هنوز تمام نشده است. هنوز حتی به میانه فصل هم نرسیده ایم و باید به تلاش مان ادامه دهیم تا به هدف مان برسیم، زیرا اینجا لیگ برتر است و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو