رجزخوانی مرگبار در مهمانی باغ ویلا

منبع: برترین ها

22

1398/10/6

05:33


در پی یک درگیری مسلحانه وحشتناک که با انواع سلاح‌های شکاری و دست ساز در یکی از باغ ویلا‌های منطقه گلمکان رخ داد، دو نفر با اصابت گلوله کشته شدند و یک نفر نیز زخمی شد.

خراسان: بامداد چهارشنبه سرنشینان یک دستگاه پژو پارس، پیکر خون آلود جوانی را به مشهد انتقال دادند و کنار بیمارستان طالقانی رها کردند. با فرار سرنشینان پژو پارس از محل، بلافاصله کادر درمانی بیمارستان وارد عمل شدند و به معاینه جوان مجروح پرداختند، اما شواهد اولیه حاکی از آن بود که مجروح ۳۵ ساله علایم حیاتی ندارد و بر اثر اصابت گلوله به ناحیه شکم، جان خود را از دست داده است.

گزارش ها حاکی است: هنوز معاینات پزشکان و کادر درمانی به پایان نرسیده بود که ناگهان نیرو‌های امدادی اورژانس ۱۱۵، پیکر خون آلود جوان دیگری به نام «مهدی» را به مرکز درمانی رساندند که از ناحیه قفسه سینه هدف گلوله قرار گرفته بود، اما تلاش کادر درمانی برای نجات او از مرگ نیز بی فایده بود چرا که این جوان ۳۶ ساله هم بر اثر عوارض ناشی از اصابت گلوله جان خود را از دست داده بود.

در همین حال، ماموران انتظامات بیمارستان، ماجرای دو قتل مسلحانه را به پلیس گزارش دادند و بدین ترتیب با دستور سرهنگ توفیق حاجی زاده (رئیس کلانتری الهیه مشهد) بی درنگ عوامل انتظامی برای بررسی موضوع و جلوگیری از امحاء آثار جرم و همچنین جمع آوری اسناد و مدارک عازم بیمارستان طالقانی شدند.

در این لحظه یک دستگاه تاکسی اینترنتی نیز درحالی که جوان مجروحی سرنشین آن بود وارد محوطه بیمارستان شد. این جوان نیز هدف اصابت گلوله قرار گرفته و دچار خون ریزی شدیدی بود که بلافاصله به بخش اورژانس بیمارستان انتقال یافت و تحت مداوا قرار گرفت؛ بنابراین گزارش، نیرو‌های انتظامی که با صحنه‌های وحشتناکی روبه رو شده بودند با هماهنگی رئیس کلانتری الهیه، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند و بدین ترتیب درحالی که عقربه‌های ساعت از ۳ بامداد عبور کرده بود، قاضی کاظم میرزایی برای بررسی ماجرا و انجام تحقیقات میدانی عازم بیمارستان طالقانی شد. بررسی‌های قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد نشان می‌داد دو قربانی این حادثه «مهدی-ص» و «علی-الف» نام داشتند که با شلیک از دو سلاح متفاوت که یکی از آن‌ها کلت جنگی دست ساز بوده، به قتل رسیده اند.

یکی از ماموران اورژانس گفت: پیکر غرق در خون جوانی که به بیمارستان منتقل کرده اند، کنار جاده افتاده بود! در همین حال مجروح این حوادث وحشتناک که خود را با اجاره یک دستگاه تاکسی اینترنتی به مرکز درمانی رسانده بود، در اظهاراتش بخشی از کلاف پیچیده این ماجرای هولناک را گشود.

او به قاضی میرزایی گفت: شب به یک مهمانی در یک باغ ویلا واقع در منطقه گلمکان از توابع چناران دعوت بودیم که آن جا با رجزخوانی‌های طرف مقابل روبه رو شدیم، من برای جلوگیری از رجزخوانی‌های بیشتر آنان با دوستانم در مشهد تماس گرفتم و از آن‌ها خواستم به باغ گلمکان بیایند! وقتی آن‌ها رسیدند ناگهان صدای شلیک گلوله از هر سو به هوا برخاست که گلوله‌ای نیز به بدن من اصابت کرد!

گزارش ها حاکی است، پس از انجام یکسری فعالیت‌های اطلاعاتی که تا صبح روز گذشته به طول انجامید، تعدادی از عوامل مرتبط با این نزاع مرگبار شناسایی شدند، اما متهمان اصلی همچنان متواری هستند.

بنابر این گزارش، تحقیقات بیشتر درباره این جنایت‌های وحشتناک مسلحانه ادامه دارد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو