سخنگوی سپاه: پهلوی‌ها نزد مردم منفور هستند

منبع: برترین ها

20

1398/10/6

10:27


سخنگوی کل سپاه پاسداران گفت: چه منافقین و چه خاندان پهلوی به خاطر خیانت‌های خود به ایران، منفورترین شخصیت‌ها نزد ملت ما هستند.

خبرآنلاین: سردار رمضان شریف؛  در یادواره ۲۵ شهید روستاتی النگ شهرستان کردکوی گفت: نفت ما در دوران ستمشاهی متعلق به آمریکا بود و امروز هم صریحا دیدید که رئیس جمهور امریکا گفت در منطقه ما به دنبال نفت است. جوانان بدانند که این کشور با چه زحمتی از چنگال آمریکایی‌ها درآمد و امام (ره) چگونه با اتکا به خداوند سرنوشت کشور را دست مردم سپرد.

سخنگوی سپاه: خاندان پهلوی نزد ملت ما منفور هستند

اهم اظهارات وی را بخوانید؛

*امروز بزرگترین خلا کشورها نداشتن رهبری شجاع، مردم دوست آگاه و با بصیرت است و ما در جایی از عالم خلقت در روی کره زمین مثل امام خامنه‌ای پیدا نمی‌کنیم دلش برای توده مردم ایران بسوزد.

* در ماجرای گرانی سوخت دشمنان سعی کردند بر فشارهای اقتصادی سوار شوند اما با کمتر از ۵ دقیقه بیانات رهبر فرزانه انقلاب مردم صفوف خود را از آشوبگران جدا کردند. تمام رفتار این کشور با اذن ولی فقیه صورت می‌گیرد و پیروزی ما در همه صحنه‌ها مرهون این نوع رفتار است چراکه نگاه ما به دهان رهبری است و پای ما جای پا ایشان است.

* چه منافقین و چه خاندان پهلوی به خاطر خیانت‌های خود به ایران، منفورترین شخصیت‌ها نزد ملت ما هستند.

*امروز از ژنرال‌هال قدکشیده صدام و حزب بعث خبری نیست، امروز از گروهک‌های تجزیه‌طلب خبری نیست، امروز از اردوگاه‌های منافقین در منطقه خبری نیست و این شکست‌ها مدیون خون شهداست.

*آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها بدانند در بدترین شرایط تاریخ خود هستند که هر آنچه کری میخوانند فقط بلندی صوت است. دوره ذلت آمریکایی‌ها بعد از سقوط پهپاد رقم خورد و فرزندان این سرزمین طی چند سال اخیر در شامات و عراق حضور پیدا کردند و عاملی شدند که داعش رو به نابودی رفت.

* یکی از تهدیدات همیشگی آمریکایی‌ها این بود که ما اجازه واردات بنزین به ایران را نمی‌دهیم در حالی که فرزندان شما در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) سپاه با استعداد و هوش سرشار ایرانی با ساخت پالایشگاه خلیج فارس این حربه را از دست دشمن گرفتند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو