تریلر جدید Persona 5 Scramble با محوریت گیم‌ پلی و مبارزات بازی

منبع: زومجی

19

1398/10/6

12:08


Persona 5 Scramble، نام جدیدترین محصول شرکت اتلوس (Atlus) است که در ماه فوریه ۲۰۲۰ در ژاپن برای نینتندو سوییچ و پلی‌ استیشن 4 عرضه می‌شود. Persona 5 Scramble که توسط استودیو اومگا فورس (Omega Force) توسعه داده شده، یک بازی نقش‌آفرینی با المان‌های هک‌ اند اسلش و جهان باز به‌حساب می‌آید. 

طبق جدیدترین اخبار بازی، شرکت اتلوس و کوئی تکمو (Koei Tecmo) در لایو استریم Gacha Thursday حضور پیدا کرده و بازی Persona 5 Scramble را به‌نمایش گذاشته‌اند. در جریان ویدیو منتشر شده که گیم‌پلی محیط Sapporo را نشان می‌دهد، شاهد نحوه ورد به جهان‌های بازی هستیم. بازیکنان به‌واسطه‌ی کاراکتری سوفی می‌توانند این کار را انجام دهند. به‌عبارتی بازیکنان در این بازی باید Jailهای مختلفی را از بین ببرند که Sapporo Jail، سومین Jail بازی به‌حساب می‌آید.

نکته‌ی جالب، طراحی Sapporo است که محیطی کاملا یخ‌زده را در دسترس کاربر قرار می‌دهد. این در حالی است که داستان بازی، در فصل تابستان اتفاق می‌افتد. کانائدا، تهیه کننده Persona 5 Scramble، در طول توضیحات خود به این مورد اشاره کرده است که پر شدن SP در حین انجام مراحل و زمانی‌که در Jailها قرار دارید، بسیار سخت است و باید به‌درستی از آن‌ها استفاده کنید. در طول مبارزات هم اگر ببازید، به ابتدای آخرین مبارزه خود بر می‌گردید.

در ادامه مشخص شده که بازی دارای سه درجه سختی Easy، Normal و Hard است و می‌توانید درجه سختی مورد نظر خود را انتخاب کنید. ویدیو منتشر شده از Persona 5 Scramble در لایو استریم Gacha Thursday، درجه سختی نرمال بازی را نشان می‌دهد. در انتها مشخص شده که اگر فایل‌های ذخیره‌ای خود از Persona 5 و Persona 5 Royal را داشته باشید، به دو ساندترک مبارزه‌ای Last Surprise و Take Over دسترسی پیدا می‌کنید. 

در ادامه می‌توانید ویدیو منتشر شده از بازی Persona 5 Scramble را در یوتیوب تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. هنوز تاریخ عرضه بازی در غرب مشخص نشده است.

تماشا از یوتیوب

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو