عکس آتلیه ای مریم مومن با تیپ و استایل هنری

منبع: کولاک

22

1398/10/6

12:26


در این پست، عکس آتلیه ای مریم مومن با تیپ هنری را خواهیم دید! مریم مومن ، بازیگر جوان که متولد سال ۱۳۷۷ شمسی در شهر مشگین شهر می باشد؛ او اصالتی ترک دارد. بد نیست بدانید مومن به سبب بازی در نقش ” فخرالزمان ” (همسر دوم ارسلان) در سریال ” بانوی عمارت ” به تهیه‌ کنندگی مجید مولایی، به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و به نویسندگی احسان جوانمرد به شهرت رسید!

مریم مومن با تیپ هنری

کارگردان سریال تلویزیونی ” بانوی عمارت ” در مورد مریم مومن این چنین می گوید: ” مومن از جمله بازیگرانی است که در نخستین حضور خود در کنار بازیگران معروفی چون خانم پانته آ پناهی ها، حسام منظور، مینا وحید، نیکی نصیریان، غزل شاکی و همچنین دیگر بازیگران خیلی خوب ایفای نقش کرده است. “

سریال تلویزیونی ” بانوی عمارت ” یک سریال ۴۰ قسمتی است که هر قسمت آن چیزی حدود ۴۵ دقیقه می باشد. سریال تلویزیونی ” بانوی عمارت ” محصول سال ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ شمسی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است. به احتمال بسیار زیاد و به سبب استقبال فوف العاده، فصل دوم سریال ” بانوی عمارت ” هم ساخته خواهد شد و شاهد حضور مریم مومن در این سریال خواهیم بود.

سریال تلویزیونی ” بانوی عمارت ” ملودرام عاشقانه‌ ای را در مقطعی از تاریخ دوران قاجار روایت می‌ کند که در این بستر به مهم‌ ترین حادثه سیاسی آن زمان یعنی ترور ناصرالدین شاه توسط میرزا رضا کرمانی هم پرداخته می‌ شود!

در انتها بد نیست بدانید پدر و مادر مومن با بازیگر شدن او به شدت مخالف بودند، ولی خاله ی او مشوق راه او شد!

کادر امتیازدهی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو