دستگیری پدر و پسر سارق در تهران / عملیات نفسگیر 50 دقیقه ای پلیس در اتوبان کرج

منبع: رکنا

10

1398/10/6

13:42


دستگیری پدر و پسر سارق در تهران / عملیات نفسگیر 50 دقیقه ای پلیس در اتوبان کرج

به گزارش رکنا، سرهنگ سید مراد پیروندی رییس کلانتری 181 ورداورد از دستگیری 2 سارق منزل در یک تعقیب و گریز پلیسی خبر داد و گفت: شامگاه چهارشنبه ماموران گشت کلانتری ورداورد به خودروی سمند که پلاک خودرویش را پوشانده بود مشکوک شدند و دستور ایست برای راننده صادر کردند.

وی افزود: راننده سمند با مشاهده خودروی ماموران تصمیم به فرار گرفت و تعقیب و گریز پلیسی آغاز شد و مرد جوانی که در کنار راننده سمند بود در زمان فرار بسته های سفیدی را از داخل خودرو به بیرون پرت می کرد که پس از یک تعقیب و گریز 50 دقیقه ای ماموران با استفاده از قانون بکارگیری اسلحه اقدام به تیراندازی به خودرو کردند و در محور تهران – کرج خودروی سمند متوقف شد.

سرهنگ پیروندی ادامه داد: ماموران با دستگیری پدر و پسر جوان که از دزدان سابقه دار هستند پی بردند بسته های سفیدی که از خودرو به بیرون از خودرو پرت می شده بسته های مواد مخدر از نوع شیشه بوده است.

این مقام پلیسی ادامه داد: در بازرسی از داخل خودرو یک کیف که ابزار و ادوات سرقت منزل در آن بود به دست آمد و 2 مجسمه برنزی قدیمی و گرانقیمت نیز کشف شد.

رییس کلانتری 181 ورداورد در پایان گفت: راننده خودرو که از ناحیه پا هدف گلوله پلیس قرار گرفته بود به بیمارستان منتقل شد و همدست وی نیز در اختیار ماموران قرار دارد که تحقیقات تکمیلی برای شناسایی محل های سرقت این پدر و پسر در دستور کار ماموران قرار گرفته است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو