افشای اسرار تازه ای از منزل نتانیاهو و همسرش +عکس

15

1398/10/6

14:02


یکی از خدمتکاران سابق منزل بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل اسرار تازه ای را از منزل وی از جمله ساره همسر او فاش کرده است.

افشای اسرار تازه ای از منزل نتانیاهو و همسرش +عکس

 

به گزارش بهداشت نیوز به نقل از العالم،  «سلفی»، یکی از خدمتکاران زن سابق منزل بنیامین نتانیاهو در گفتگو با رادیو محلی "۱۰۳ fm" فاش کرده که ساره همسر نتانیاهو همیشه بر سر او فریاد می‌زد و اجازه خروج او از منزل را نمی‌داد و یک بار هم اتوی داغ به سمت او پرتاب کرده است.

وی خاطرنشان کرده، کسی دوست ندارد شرایطی که ۵ ماه با آن مواجه بودم را تجربه کند، من در یک جهنم بودم، رنج کشیدم و گریه می‌کردم، (ساره) می‌تواند بگوید که من دروغ می‌گویم، هرچه می‌خواهد بگوید، ولی من باید آنچه را که در دلم دارم، بگویم.

سلفی گفته که در شرایط بسیار سختی بودم و اجازه بیرون رفتن، گفتگو با دوستانم را نداشتم و کاملا تنها بودم تا اینکه کار دیگه‌ای پیدا کردم و از آنجا رفتم.

افشای اسرار تازه ای از منزل نتانیاهو و همسرش +عکس

وی خاطرنشان کرده، زمانی که نتانیاهو یا یکی از فرزندانش حضور داشت، ساره طور دیگری رفتار می‌کرد و می‌ترسید جلوی آن‌ها بر سرم فریاد بزند. وی تصریح کرده که ساره از نظر روحی و روانی انسانی سالم و عادی نیست.

بنابر گزارش رسانه های خبری، قبلا هم برخی کارکنان و خدمتکاران منزل نتانیاهو از بدرفتاری‌های ساره سخن گفته بودند.

پیش از این نیز در سال 1392 مدیر خدمتکاران نتانیاهو تهدید کرده بود که در صورت پرداخت نشدن طلب هایش، اسرار فاش کننده ای را از زندگی شخصی او و همسرش برملاخواهد کرد.

این که فرد که در آن زمان به مدت دو سال مسئولیت مدیریت خدمتکاران منزل شخصی بنیامین نتانیاهو را برعهده داشت، در پی پرداخت نشدن حقوقش توسط نخست وزیر رژیم صهیونیستی، تهدید کرده بود در صورت برآورده نشدن خواسته اش، اسراری شرم آور از وی و همسرش را فاش خواهد کرد.

وی عنوان کرده بود که در خلال این دو سال به مدارک، شواهد و نوارهایی دست یافته است که اگر آنها را فاش کند نتانیاهو و همسرش رسوا خواهند شد.

دادستان کل رژیم صهیونیستی روز 21 نوامبر به طور رسمی بنیامین نتانیاهو نخست‌ وزیر این رژیم را به فساد مالی، تقلب و سوء استفاده از اعتماد عمومی متهم کرد. از جمله گفته می شود وی به طور غیر قانونی از سرمایه داران بزرگی همچون جیمز پارکر، میلیاردر استرالیایی و یک تهیه کننده سینمای اسرائیل هدایای گرانبها دریافت و تلاش کرده صاحبان روزنامه مشهور "یدیوت آهارنوت" و یک شبکه رسانه ای پر طرفدار به نام Bezeq را تطمیع کند تا آنها مطالبی را به نفع وی منتشر کنند.

این اولین مورد در تاریخ رژیم صهیونیستی است که علیه نخست وزیر آن در زمان حکومت وی اتهامات کیفری مطرح می شود.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو