بازداشت عامل تخریب شیشه بانک ها و فروشگاه زنجیره ای تهران

منبع: رکنا

10

1398/10/6

14:02


بازداشت عامل تخریب شیشه بانک ها و فروشگاه زنجیره ای تهران

به گزارش رکنا، سرهنگ ابراهیم قاضی پور رییس کلانتری 137 نصر با اعلام این خبر گفت: در چند روز گذشته اخباری مبنی بر شکسته شدن شیشه چند بانک، سوپرمارکت و فروشگاه های زنجیره ای با شئی سنگین از سوی یک فرد به ماموران کلانتری مخابره شد که تیمی از ماموران تجسس کلانتری 137 نصر برای شناسایی و دستگیری متهم وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران تجسس کلانتری با حضور در محل های تخریب شیشه ها تحقیقات را آغاز کردند و توانستند سرنخ های از عامل این تخریب ها که یک شرور سابقه دار است را به دست آورند.

سرهنگ قاضی پور ادامه داد: ماموران در ادامه با شناسایی مخفیگاه این شرور که در گذشته 2 بار بخاطر شرارت به زندان رفته بود را شناسایی کردند و ظهر چهارشنبه 4 دی ماه با هماهنگی مقام قضایی حکم ورود به خانه این جوان صادر شد اما وقتی ماموران وارد خانه این متهم شدند خبری از شرور سابقه دار از مخفیگاهش نبود.

این مقام انتظامی ادامه داد: تیم تجسس کلانتری با اطمینان از اینکه متهم به مخفیگاهش باز می گردد به کمین نشسته و پس از 6 ساعت انتظار و تلاش موفق شدند شرور سابقه دار را در نزدیکی مخفیگاهش دستگیر کنند.

رییس کلانتری 137نصر اظهار داشت: در بازرسی از خودروی متهم یک تیرکمان کشی قدیمی و یک ظرف ساچمه سنگین که با این ابزار اقدام به شکستن شیشه بانک ها و مغازه ها می کرد را به دست آوردند.

سرهنگ قاضی پور در پایان گفت: متهم پس از اعتراف به شکستن شیشه ها برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو