رضا شکاری: باید از آقای استیلی، کادرشان و همچنین فدراسیون فوتبال تشکر کنیم؛ تیم امید می تواند فراتر از انتظارات، شگفتی ساز شود

منبع: طرفداری

15

1398/10/6

14:08


رضا شکاری:  باید از آقای استیلی، کادرشان و همچنین فدراسیون فوتبال تشکر کنیم؛ تیم امید می تواند فراتر از انتظارات، شگفتی ساز شود

رضا شکاری از وضعیت تیم ملی امید گفت.

طرفداری- بعد از اضافه شدن بازیکنان لیگ برتر به تمرینات تیم ملی امید، حالا شاگردان استیلی به صورت جدی در حال آماده سازی برای انتخابی المپیک هستند.
به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، رضا شکاری در خصوص اردوی آماده سازی تیم المپیک در قطر اظهار داشت:

باید از آقای استیلی و کادرشان و همچنین فدراسیون فوتبال تشکر کنیم که واقعا بهترین امکانات و شرایط را در این اردو فراهم کردند. همه چیز فوق العاده است و بچه ها با تمرکز و روحیه بسیار خوبی در تمرینات کار می کنند.

شکاری اضافه کرد:

شب گذشته یک بازی درون تیمی داشتیم که انگیزه رقابت بالایی بین همه اعضای تیم وجود داشت و هیچ کس نمی خواست بازنده باشد.کادر فنی این انگیزه و روحیه جنگندگی را به تیم منتقل کرده و انرژی بسیار خوبی بین بچه ها وجود دارد. در بازی درون تیمی همه نفرات کار را جدی گرفته بودند و قطعا در بازی های دیگر از این هم جدی تر و بهتر بازی می کنند. این انگیزه را آقای استیلی ، پیروانی ، شاهرودی و امامی فر به تیم منتقل کرده اند و بچه ها با روحیه جنگنده کار می کنند.

وی تاکید کرد:

بعضی تیم ها شرایطی را رقم می زنند که هیچ کس انتظار ندارد و من باور دارم این تیم امید از همان تیم هاست. تیمی که می تواند فراتر از انتظارات شگفتی ساز شود و عملکردی متفاوت داشته باشد. من هم مثل آقای استیلی و اعضای کادر قول می دهم بچه ها با تمام وجود می جنگند و با دعای خیر مردم در بازی های تایلند هم موفق می شویم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو