اطلاعات جدیدی از بسته الحاقی Remind عنوان Kingdom Hearts 3 منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بسته الحاقی Remind عنوان Kingdom Hearts 3 منتشر شد


منبع: گیم فا

26

1398/10/6

14:18


اطلاعات جدیدی از بسته الحاقی Remind عنوان Kingdom Hearts 3 منتشر شد

اسکوئر انیکس (Square Enix) وب‌سایت ژاپنی رسمی عنوان Kingdom Hearts 3 را به‌روزرسانی کرد و جزئیات جدیدی در مورد داستان و شخصیت‌های قابل بازی بسته الحاقی Remind منتشر نمود. این به‌روزرسانی شامل اشاره‌ای به داستان بسته الحاقی Remind، لیست شخصیت‌های قابل بازی، توضیحاتی در مورد بعضی محتویات این بسته و چند تصویر جدید می‌شود.

اسکوئر انیکس اشاره کرد که Kingdom Hearts 3 Remind داستانی جدید و هیجان‌انگیز را روایت خواهد کرد که در آن بازی‌بازان با دوستان قدیمی همراه خواهند شد و عناصر جدیدی را تجربه خواهند کرد. بسته الحاقی محتوایی به نام “سناریوهای افزوده‌ی Remind” در بر خواهد داشت که این محتوا در هنگام اوج بازی واقع می‌شود. Sora دوباره به نقطه‌ی قبل از نبرد سرنوشت‌ساز Keyblade Graveyard باز می‌گردد، و به داخل قلب های هفت نگهبان نور سفر می‌کند و نبردهای آنان را تجربه می‌کند.

سپس اسکوئر انیکس اشاره کرد که بازی‌بازان چطور می‌توانند در این بسته الحاقی شخصیت خودشان را از بین Riku, Aqua, Roxas, Kairi و غیره انتخاب کنند. مهارت‌های چندنفره‌ی ویژه‌ی بین شخصیت‌ها نیز در نبردهای خاصی امکان‌پذیر خواهد بود. اسکوئر انیکس دقیقا مشخص نکرد این “و غیره” چه کسانی هستند اما با توجه به این که Sora قرار است با هفت نگهبان نور سر و کار داشته باشد، می‌توان با قطعیت گفت که Mickey و Lea هم قابل بازی خواهند بود. “و غیره” می‌تواند هر معنایی داشته باشد. حتی می‌تواند شامل شخصیت‌هایی غیر از هفت نگهبان نور و شخصیت‌هایی که در تریلرها دیده‌ایم بشود.

در نهایت اسکوئر انیکس به Limit Cut Episode و Boss اشاره کرد. این‌ها نبردهای بسیار دشواری خواهند بود که بر ضد هر یک از اعضای Real Organization XIII انجام می‌شوند. دفاع و حمله در زمان مناسب برای کسب پیروزی در این نبردها ضروری خواهد بود.

اسکوئر انیکس مدل‌های سه بعدی شخصیت‌های Sora و Final Fantasy برای بسته الحاقی Remind را هم منتشر کرد.

جزئیات بعضی از ویژگی‌های دیگر بسته الحاقی Remind مانند قابلیت Slideshow و Premium Menu هنوز در وب‌سایت رسمی اعلام نشده‌اند اما ما قبلا آن‌ها را برای شما شرح داده بودیم. Kingdom Hearts 3 هم اکنون بر روی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس می‌باشد. شما می‌توانید آخرین تریلر بسته الحاقی Remind را از این نشانی مشاهده نمایید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو