دستگیری شرور قمه به دست در لواسان

منبع: رکنا

8

1398/10/6

14:20


دستگیری شرور قمه به دست در لواسان

به گزارش رکنا، سرگرد حسن الهی رییس کلانتری 166 لواسانات در تشریح این خبر گفت: از چند روز قبل گزارشاتی مبنی بر زورگیری های یک جوان قمه به دست از شهروندان به کلانتری مخابره شد که تیمی از ماموران عملیات کلانتری برای شناسایی این زورگیر خشن وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران در ابتدا اطلاع پیدا کردند که یک جوان در ساعت های مشخص با یک قمه 60 سانتی متری اقدام به زورگیری از طعمه هایش می کند و وسایل با ارزش و گوشی موبایل به سرقت می برد.

سرگرد الهی ادامه داد: تیم پلیسی با شناسایی محل های سرقت شروع به گشت زنی کردند تا اینکه ساعت 16 چهارشنبه 4 دی ماه سارق قمه به دست را سوار بر یک موتور و همدستش شناسایی کردند و در یک عملیات غافلگیرانه مسیر این شرور سارق را بستند اما این متهم با در دست داشتن قمه سعی داشت با تهدید و حمله به سمت ماموران پا به فرار بگذارد که ماموران پیشگیری کلانتری 166 لواسانات با تیزهوشی موفق به زمینگیر کردن این شرور شدند.

رییس کلانتری 166 لواسانات اظهار داشت: متهم پس از دستگیری به 4 زورگیری از شهروندان در هفته های گذشته اعتراف کرد و گفت که در ابتدا سوژه هایم را که زیورآلات و گوشی های موبایل گرانقیمت داشتند را شناسایی می کردم و سپس با تهدید قمه دست به دزدی می زدم.

سرگرد حسن الهی در توصیه به شهروندان گفت: در زمان تردد در خیابان های خلوت زیور آلات خود را بپوشانید و ترجیحا هنگام استفاده از گوشی تلفن همراه در محل های پرتردد و سرپوشیده حضور داشته باشید. در زمان عبور از خیابان گوشی های تلفن همراه را به دست نگیرید و از صحبت کردن در خیابان های خلوت و تاریک خودداری کنید تا در دام تبهکاران گرفتار نشوید.

این مقام انتظامی درپایان گفت: سارق شرور که یک متهم سابقه دار است پس از اعتراف به سرقت ها بر‌ای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو