بهتاش فریبا: داستان استقلال و استراماچونی مثل فیلم هندی شده بود؛ امیدوارم فرهاد مجیدی موفق شود

منبع: طرفداری

9

1398/10/6

14:23


بهتاش فریبا: داستان استقلال و استراماچونی مثل فیلم هندی شده بود؛ امیدوارم فرهاد مجیدی موفق شود

پیشکسوت استقلال امیدوار است که تیمش به روزهای خوب خود بازگردد.

طرفداری- بهتاش فریبا، در خصوص پایان کار استراماچونی در استقلال اظهار داشت: 

آسیب اصلی را  در این قضایا هواداران و ما پیشکسوتان خوردیم، در این چند روز گذشته اصلا اخبار استقلال را نمی خواندم چون این جریانات آمدن استراماچونی مثل فیلم هندی شده بود. هر روز صبح این مربی می گفت می آیم، شب می گفت نمی آیم.

وی افزود: 

مشکل اصلی در این بین  از مدیران استقلال بود، اگر پول این مربی را می دادند این مشکلات به وجود نمی آمد. شاید این 5 امتیاز را هم از دست نمی دادیم. شما فکر کنید استراماچونی با هوادار ارتباطی از نظر احساسی و عاطفی ایجاد کرده و به قولی این مربی به آن بچه نابینا قولی می دهد ولی 2 روز بعد از تاریخ پرداخت پولش تهران را ترک کرد. پس آن ارتباط عاطفی چه شد؟

فریبا تاکید کرد:

استراماچونی می توانست در تهران تا نیم فصل بماند و بعد برود ولی این کار را نکرد. چرا استراماچونی از ایران رفت؟  از روز اول از استراماچونی حمایت کردم و جزو معدود کسانی بودم که در همان 5 هفته اول که تیم نتایج خوبی نگرفت گفتم باید به او زمان بدهیم. هنوز هم می گویم اگر این مربی با کادرش برگردد به بالای جدول بر می گردیم ولی ما و هواداران چه گناهی کردیم که باید این همه سختی بکشیم؟

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص  شانس زیاد حضور مجیدی در این تیم عنوان کرد:

هر مربی بعد از استراماچونی به استقلال بیاید کار بسیار دشواری دارد چون هوادار به خوب بازی کردن آن تیم عادت کرده و از صدرنشینی این تیم لذت برده است. شرایط حال حاضر به شکلی است که دیگر نمی شود سراغ مربی خارجی رفت. یعنی گزینه ها قطعا باید داخلی باشند چون مربی خارجی تا بخواهد با تیمش آشنا شود یک نیم فصل زمان می برد.

وی تصریح کرد:

مجیدی تقریبا به این تیم اشراف دارد و پارسال در اینجا در چند بازی مربیگری کرده و نتایج بدی کسب نکرده است، من امیدوارم موفق شود.

فریبا در خصوص اینکه شایعه شده وی ممکن است به عنوان سرپرست تیم استقلال انتخاب شود گفت:

من اصلا خیال ندارم به هیچ عنوان کار کنم.فعلا  این موضوعات در تخیلاتم نیست و هیچ صحبتی هم با من نشده، ضمن آنکه استقلال در حال حاضر سرپرست دارد و ستار همدانی مشغول کار است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو