جدیدترین عکس از گریم متفاوت جواد عزتی در فیلم ” آتابای ” به کارگردانی نیکی کریمی

منبع: کولاک

14

1398/10/6

14:26


در این پست، عکسی از گریم متفاوت جواد عزتی در فیلم آتابای را خواهیم دید! بخش‌ هایی از فیلم سینمایی ” آتابای ” به کارگردانی نیکی کریمی، به زبان ترکی است و جواد عزتی در تجربه‌ ای متفاوت و سخت، برای اولین بار به زبان ترکی ایفای نقش کرده است! فیلمبرداری پنجمین فیلم سینمایی نیکی کریمی ، تابستان امسال در شهر خوی، یکی از تاریخی‌ ترین شهرهای استان آذربایجان غربی به پایان رسید.

گریم متفاوت جواد عزتی در فیلم آتابای

هادی حجازی‌ فر ، جواد  عزتی ، سحر دولتشاهی ، دانیال نوروش ، یوسفعلی دریادل و مه لقا می نوش بازیگران اصلی ” آتابای گ جدیدترین ساخته نیکی کریمی هستند.

فیلم سینمایی ” آتابای “، که فیلمنامه آن به قلم هادی حجازی‌ فر و براساس طرحی از نیکی کریمی نوشته شده است، این روزها با سپری کردن مراحل فنی، برای نمایش در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر ، آماده می‌ شود.

نیکی کریمی ،  بازیگر ، کارگردان و تهیه‌ کننده فیلم متولد ۱۹ آبانماه سال ۱۳۵۰ شمسی در شهر تهران می باشد. او یکی از بهترین و تاثیرگذارترین هنرمندان سینما پس از انقلاب ایران است که با کسب جوایز متعدد از جشنواره‌ های گوناگون بین‌ المللی، از موفق‌ ترین هنرمندان سینمای ایران از لحاظ تعداد جوایز جهانی نیز به شمار می‌ رود!

کادر امتیازدهی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو