کلوپ پس از پیروزی مقابل لسترسیتی : بازی را قدرتمندانه به پایان رساندیم؛ قهرمانی؟ تمرکزمان روی بازی هایی است که پیش رو داریم

منبع: طرفداری

13

1398/10/6

14:33


کلوپ پس از پیروزی مقابل لسترسیتی : بازی را قدرتمندانه به پایان رساندیم؛ قهرمانی؟ تمرکزمان روی بازی هایی است که پیش رو داریم

سرمربی قرمز ها معتقد است که هنوز هیچ چیز تمام نشده است و رقابت بر سر قهرمانی در لیگ برتر تا پایان فصل ادامه خواهد داشت. 

طرفدارییورگن کلوپ پس از پیروزی لیورپول مقابل لسترسیتی سیتی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی در جمع خبرنگاران حاضر شد و از تیمش و بردی که به دست آورده گفت:

علاقه ای به صحبت در مورد قطعی شدن قهرمانی مان در لیگ ندارم. بازی خوبی را پشت سر گذاشتیم و توانستیم خیلی قدرتمندانه آنرا به پایان برسانیم. همچنین چند گل زیبا هم به ثمر رساندیم. به حرف هایی که در مورد قهرمانی مان زده می شود گوش نمی کنیم و تمرکزمان تنها روی بازی بعدی است که پیش رو داریم. هنوز هم در بعضی از قسمت ها می توانیم بهتر شویم، مثل اینکه چگونه بازی را مدیریت کنیم و در نیمه اول با چه روشی دفاع کنیم، اما امشب می توانیم از بردی که به دست آورده ایم لذت ببریم و فردا به فکر بازی های بعد مان باشیم.

شما داستان سرایی می کنید و می گویید: "در تاریخ فوتبال انگلستان هیچ وقت سابقه نداشته است که تیمی چنین اختلافی با دیگر تیم ها ایجاد کند و قهرمانی را از دست دهد". این حرف ها برایم گوشخراش هستند و اصلا چرا باید به اینها گوش دهیم؟ خود من می توانم داستان هایی را در اینجا خلق کنم. 

روی بازی هایی که در پیش داریم تمرکز کرده ایم. 5 بازی بعدی ما به ترتیب مقابل وولورهمپتون، شفلید یونایتد، اورتون، تاتنهام و منچستريونايتد خواهد بود و به نظرم آنطور که می گویند کار راحتی در پیش نداریم. سعی می کنیم با آمادگی کامل برای این بازی ها آماده شویم و به اختلاف امتیاز ایجاد شده هیچ توجهی نداریم. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو