تاریخ انتشار بازی Metal Max Xeno Reborn در ژاپن مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Metal Max Xeno Reborn در ژاپن مشخص شد


منبع: گیم فا

17

1398/10/6

14:34


استودیوی کادوکاوا گیمز (Kadokawa Games) رسماً تاریخ انتشار بازی Metal Max Xeno Reborn را اعلام کرد. طبق گفته‌ی این استودیو، این بازی در تاریخ ۷ فروردین ماه ۱۳۹۹ (۲۶ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. این تاریخ مربوط به عرضه‌ی بازی در ژاپن است.

بازی Metal Max Xeno Reborn، یک نسخه‌ی بازسازی شده از عنوان Metal Max Xeno است که ابتدا در سال ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا عرضه شد. Metal Max Xeno Reborn در کنار حفظ شخصیت‌هایی که به شکل انیمه توسط اودا نون (Oda Non) طراحی شده‌اند، از یک گرافیک واقع‌گرایانه برای محیط‌ها استفاده می‌کند.

در ادامه می‌توانید تصاویر جدید بازی Metal Max Xeno Reborn را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

همچنین یک نسخه‌ی Limited Edition برای این عنوان معرفی شده است. محتویات این نسخه به شرح زیر است:

  • یک کپی از بازی به‌همراه بسته الحاقی Wanwan gourmet
  • یک کد بسته الحاقی برای آیتم Old Friend R engine. این یک موتور خوب است که می‌تواند از شما پشتیبانی کند.
  • قطعات موسیقی این عنوان که توسط ساتوشی کادوکورا (Satoshi Kadokura)، آهنگساز این مجموعه، ساخته شده است.

بازی Metal Max Xeno Reborn به عنوان بخشی از پروژه‌ی سالگرد ۳۰ سالگی فرنچایز Metal Max است. در این میان پیش‌تر دو بازی دیگر از این مجموعه نیز تایید شده‌اند. نسخه‌ی دوم Metal Max Xeno Reborn قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه و در عین حال، یک نسخه‌ی دیگر از این مجموعه تحت عنوان Code Zero منتشر خواهد شد.

همچنین استودیوی کادوکاوا گیمز تایید کرد که رویداد ویژه‌ی مربوط به ۳۰ سالگی مجموعه‌ی Metal Max در تاریخ ۱۷ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی (۲۷ دی ماه ۱۳۹۸) برگزار خواهد شد. این استودیو تاکنون تاریخ عرضه‌ نسخه‌ی غربی Metal Max Xeno Reborn را اعلام نکرده است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو