تیپ زمستانی حدیثه تهرانی و چکمه های بلندش! + عکس

منبع: کولاک

24

1398/10/6

14:51


در این پست، عکسی از تیپ زمستانی بازیگر پرطرفدار، حدیثه تهرانی و چکمه های بلندش را خواهیم دید! حدیثه تهرانی ، بازیگر سینما و تلویزیون و متولد سال ۱۳۶۳ در شهر تهران می باشد. او یک دوره بازیگری را در کلاس های آزاد بازیگری گذرانده‌ است و تاکنون در فیلم سینمایی ” شکلات داغ ” به کارگردانی حامد کلاهداری و به تهیه‌ کنندگی علیرضا سجادپور که در سال ۱۳۸۸ شمسی ساخته شد و همچنین در سریال‌ های ” به کجا چنین شتابان ” به کارگردانی ابوالقاسم طالبی که از بهار ۱۳۸۷ شمسی تا پاییز ۱۳۸۸ شمسی تولید شد و از شبکه پنج صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید، ” خوش‌ نشین‌ ها ” به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه‌ کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام و ” آسمان همیشه ابری نیست ” محصول سال ۱۳۸۹ شمسی به کارگردانی سعید عالم‌ زاده، به نویسندگی احمد خداکریم و به تهیه‌ کنندگی امیرهوشنگ پوررحمانی به ایفای نقش پرداخته است.

تیپ زمستانی حدیثه تهرانی

شاید جالب باشد که بدانید پس از شروع فعالیت تا مدت ها شایعه شده بود که حدیثه، خواهر کوچک تر هدیه تهرانی ، بازیگر صاحب نام سینما می باشد که صرفا یک تشابه فامیلی می باشد!

حدیثه تهرانی چندین سال است که با کیان مقدم ، موزیسین ازدواج کرده است و متاهل می باشد! کیان مقدم متولد ۱۴ آبان ماه سال ۱۳۵۶ شمسی در شهر تهران، آهنگساز و خواننده سیک راک می باشد.

کادر امتیازدهی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو