برنامه فدراسیون برای تیم ملیِ بدون سرمربی

منبع: رکنا

12

1398/10/6

14:52


برنامه فدراسیون برای تیم ملیِ بدون سرمربی

به گزارش رکنا، تیم ملی فوتبال ایران باید روزهای ۱۵ و ۲۰ خرداد در مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و انتخابی جام ملت‌های آسیا به ترتیب به مصاف بحرین و عراق برود. هر دو مسابقه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

برای تیم ملی فوتبال ایران باوجود اینکه در بخش سرمربی بلاتکلیف است و پروسه فسخ قرارداد مارک ویلموتس همچنان ادامه دارد، یک بازی تدارکاتی قبل از این دو مسابقه پیش بینی شده است.

طبق اعلام فدراسیون فوتبال عمان، تیم ملی فوتبال این کشور در ماه می (اردیبهشت یا خرداد) در دیداری تدارکاتی در تهران میهمان تیم ملی ایران خواهد بود.

این در حالی است که در تقویم فیفا، در ماه می «فیفادی» وجود ندارد و مشخص نیست که آیا بازیکنان لژیونر می‌توانند تیم ملی را مقابل عمان همراهی کنند یا خیر.

از سوی دیگر، تیم ملی فوتبال عمان هم بعد از اخراج «اروین کومان» سرمربی خود بلاتکلیف است و مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور به دنبال پیداکردن مربی دیگری هستند.

تیم ملی فوتبال ایران در گروه سوم مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و انتخابی جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا با ۶ امتیاز در رده سوم قرار دارد. عراق و بحرین با ۱۱ و ۹ امتیاز اول و دوم هستند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو