گواردیولا: جای خالی آگوئرو پر نخواهد شد

منبع: ورزش 3

5

1398/10/6

15:19


پپ گواردیولا در آستانه دیدار امروز سیتی با ولوز به تحسین سرخیو آگوئرو ستاره آرژانتینی تیمش پرداخت و گفت پیدا کردن جانشین برای آگوئرو غیرممکن است.

گواردیولا: جای خالی آگوئرو پر نخواهد شد

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه منچسترسیتی امروز در یک بازی مهم در خانه ولوز به مصاف این تیم رفته و فرصت آن را دارد که با پیشی گرفتن از لستر به رتبه دوم جدول لیگ برتر صعود کند، پپ گواردیولا سرمربی سیتی به ستایش سرخیو آگوئرو ستاره آرژانتینی تیمش پرداخته و می‌گوید روزی که آگوئرو تصمیم بگیرد سیتی را ترک کند پیدا کردن جانشینی برای او غیرممکن خواهد بود.

 

گواردیولا: جای خالی آگوئرو پر نخواهد شد

 

آگوئروی 31ساله بهترین گلزن تاریخ منچسترسیتی است و از این گذشته مشهورترین گل تاریخ این باشگاه را هم به ثمر رسانده. گلی که آگوئرو در وقتهای تلف‌شده به کویئنزپارک‌رنجرز زد تا سیتی قهرمان فصل 20111-2012 لیگ برتر شود. گلی که همچنان در خاطر هواداران این تیم زنده است و از آگوئرو برای آنها یک بت ساخته.

 

گواردیولا می‌گوید گابریل ژسوس پتانسیل بالایی دارد و می‌تواند در زمین به خوبی آگوئرو بازی کند ولی با اینحال هیچکس نمی‌تواند مثل آگوئرو در فرهنگ باشگاه منچسترسیتی تاثیرگذار باشد و به همین خاطر است که او در این تیم بدون جانشین خواهد بود. از قرارداد فعلی آگوئرو با منچسترسیتی 18 ماه دیگر باقی مانده است.

 

گواردیولا در این باره گفت:" پیدا کردن جانشین برای سرخیو یکی از سخت‌ترین کارها است. آگوئرو بدون جانشین است. ما یک مهاجم فوق‌العاده دیگر به اسم گابریل ژسوس داریم و شاید وقتی سرخیو تیم را ترک کند یک مهاجم عالی دیگر به جای او به باشگاه ملحق شود ولی هیچکس نمی‌تواند جای خالی او را پر کند".

 

گواردیولا: جای خالی آگوئرو پر نخواهد شد

 

سرمربی سیتی در ادامه گفت:" مهمترین لحظه این باشگاه، حتی مهمتر از وقتی که سیتی یک روز بتواند فاتح چمپیونزلیگ شود، لحظه‌ای است که سرخیو در مقابل کویئنز پارک رنجرز آن گل را زد و تیم را قهرمان لیگ برتر کرد. آن لحظه برای سیتی از هر افتخاری، حتی از فتح چهار جام در یک فصل مهمتر بوده و کسی که آن را ممکن کرده آگوئرو بوده. البته جدایی آگوئرو دیر یا زود اتفاق می‌افتد و ما آن زمان تصمیم لازم را خواهیم گرفت ولی این به هیچ وجه کار ساده‌ای نخواهد بود".

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو