توسعه دهندگان ژاپنی اطلاعات جدیدی را در مورد پروژه‌های آینده‌ی خود منتشر کردند

منبع: گیم فا

18

1398/10/6

15:36


توسعه دهندگان ژاپنی اطلاعات جدیدی را در مورد پروژه‌های آینده‌ی خود منتشر کردند

به مناسبت فرا رسیدن سال نوی میلادی، تعدادی از توسعه دهندگان و ناشران ژاپنی اطلاعات جدیدی را در مورد پروژه‌های خود در مجله‌ی هفتگی فامیتسو منتشر کرده‌اند.

در ادامه به صورت خلاصه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده خواهیم پرداخت:

  • آقای کازوکی موریشیتا (Kazuki Morishita)، نماینده‌ی شرکت گانگ‌هو آنلاین اینترتینمنت (GungHo Online Entertainment)، توضیح داد که آن‌ها دوست دارند بازی Ninjala را بالاخره در سال ۲۰۲۰ منتشر کنند. Ninjala یک عنوان اکشن چندنفره است که ابتدا قرار بود تا پایان امسال به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه شود.
  • بندای نمکو (Bandai Namco) علاوه بر برگزاری اولین فستیوال بندای نمکو اینترتینمنت (Bandai Namco Entertainment) در سال آینده، بازی‌های جدیدی را برای پلتفرم‌های جدید (کنسول‌های نسل بعد) نیز معرفی خواهد کرد.
  • پس از انتشار موفقیت آمیز بازی Pokemon Sword & Shield، توسعه دهندگان استودیوی گیم فیریک (Game Freak) در سال آینده با چالش‌های جدیدی رو‌به‌رو خواهند شد.
  • شرکت کوئی تکمو (Koei Tecmo)، ناشر عناوینی نظیر سری Nioh و Ninja Gaiden، قصد دارد «یک بازی جدید ویژه» را در سال ۲۰۲۰ معرفی کند.
  • استودیوی YS Net، توسعه دهنده‌ی بازی Shenmue 3، در سال ۲۰۲۰ برروی ایده‌ی اولیه‌ی پروژ‌ی خود کار خواهد کرد.
  • اسپایک چانسافت (Spike Chunsoft) برای سال ۲۰۲۰ و همچنین سالگرد ۱۰ سالگی Danganronpa برنامه‌های زیادی دارد. با توجه به توضیحات تو کیو گیمز (Too Kyo Games)، استودیوی متشکل از اعضای سابق اسپایک چانسافت مانند آهنگساز، طراح شخصیت و خالق سری Danganronpa، آن‌ها دوست دارند تا برای سالگرد این مجموعه، با اسپایک چانسافت همکاری کرده و برنامه‌ای برای طرفداران در نظر بگیرند.

این‌طور که به نظر می‌رسد، توسعه دهندگان ژاپنی برای سال آینده برنامه‌های زیادی دارند. حال باید دید که در سال ۲۰۲۰ شاهد چه بازی‌های جدیدی از این استودیو‌ها خواهیم بود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو