تاریخ رونمایی خانواده گلکسی اس 11 و گلکسی فولد 2 سامسونگ آشکار شد

9

1398/10/6

15:37


شرکت سامسونگ در حال حاضر روی توسعه نسل جدید گوشی هوشمند پرچمدار گلکسی اس مشغول کار است. حتی نسل جدید گلکسی فولد نیز تحت توسعه قرار دارد. تا به حال شایعات بسیاری پیرامون این تلفن‌های هوشمند منتشر شده و به تازگی شاهد انتشار شایعه جدیدی هستیم.

تاریخ رونمایی خانواده گلکسی اس 11 و گلکسی فولد 2 سامسونگ آشکار شد

اگرچه پیش از این گفته شد سامسونگ در 18 فوریه و رویداد اختصاصی سانفرانسیسکو از سری گلکسی اس 11 رونمایی می‌کند، گزارش جدید می‌گوید ممکن است شرکت کره‌ای در تاریخی زودتر یعنی در 11 فوریه به معرفی خانواده گلکسی اس 11 یا اس 20 بپردازد.

در رویداد اختصاصی 11 فوریه ما شاهد رونمایی سری گلکسی اس 11 در سه مدل اقتصادی، پلاس و استاندارد هستیم. همچنین گلکسی فولد 2 نیز در کنار هدفون بی سیم گلکسی بادز پلاس معرفی می‌شود.

خانواده گلکسی اس 11 در 11 فوریه معرفی می شوند

تمامی این محصولات از ویژگی‌های برجسته برخوردار هستند و طراحی جدیدی دارند. گزارش جدید توسط وب سایت اسرائیلی Girafa فاش شده که در آن به تاریخ 11 فوریه اشاره شد و رویداد نیز در سانفرانسیسکو برگزار می‌شود. 

پیش بینی شده عرضه خانواده گلکسی اس 11 در MWC 2020 انجام گیرد. بنابراین شرکت کنندگان این نمایشگاه مهم فناوری اطلاعات بارسلون اسپانیا ملاقاتی با خانواده پرچمداران جدید سامسونگ دارند.

سری گلکسی اس 11 از دوربین 108 مگاپیکسلی اصلی و دوربین 48 مگاپیکسلی ثانویه برخوردارند. دوربین سلفی آنها 32 مگاپیکسلی بوده و حافظه رم 8 تا 12 گیگابایتی هم برای آنها در نظر گرفته می‌شود. قلب تپنده این سری اسنپدراگون 865 هشت هسته‌ای هفت نانومتری بوده که کوالکام پیشتر به معرفی آن پرداخت.

البته سامسونگ در نظر دارد برای برخی بازارها پردازنده اگزینوس 9830 را به کار گیرد که دست کمی از اسنپدراگون 865 ندارد. جزئیات درباره سری گلکسی اس 11 بسیار است اما هیچ یک به تایید یا تکذیب نرسیده تا مشخص شود آیا سامسونگ چنین برنامه‌ای دارد یا خیر.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو