سقوط بهمن در ارتفاعات توچال/ مصدومیت 2 نفر

منبع: عصر ایران

8

1398/10/6

15:49


سقوط بهمن در ارتفاعات توچال/ مصدومیت 2 نفر

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از سقوط بهمن در ارتفاعات توچال خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد : طی ساعت گذشته، در پی تماس های مردمی مبنی بر حرکت حجم از برف بین ایستگاه ۳ و ۵ توچال، تیم امداد و نجات ویژه کوهستان سازمان آتش نشانی تهران که در روزهای آخر هفته در ایستگاه شماره ۵ مستقر است به محل اعزام شد. همچنین یک گروه از سمت ولنجک و یک گروه با تله‌کابین باری نیز به محل اعزام شده‌اند که با راپل به سمت محل حادثه حرکت کند.

وی با تاکید بر اینکه اطلاعات اولیه تا کنون مورد تایید واقع نشده و تا نیروها به صورت دقیق محل حادثه را بررسی کنند هیچ یک از اطلاعات مورد تایید نیست گفت: اطلاعاتی که تاکنون به ما رسیده مبنی بر این است که حجمی از برف به سمت پایین حرکت کرده و ممکن است که افرادی که در این محل گرفتار شده باشند. محلی که در گزارش ها اعلام شده است خارج از مسیر دسترسی پیاده‌روی بوده و اطلاعات تکمیلی در این زمینه متعاقبا اعلام خواهد شد.

در ادامه مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر نیز با تایید این گزارش این حادثه گفت: حوالی ساعت ١١ روز جاری، سقوط بهمن در تهران شمیرانات قله توچال بین ایستگاه ۳ به ۵ و بین دکل های ۲۴ و ۲۵ به سازمان امداد و نجات هلال احمر اعلام شد و در پی آن تیم‌های امدادی به محل حادثه اعزام شده است.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر نیز اعلام کرد که تاکنون 2 نفر مصدوم شدند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو